Menu
WomanOnly
Krása

Deodorant pro citlivou pokožku

Komerční sdělení

Komerční sdělení

19. 12. 2016

Antiperspiranty a deodoranty jsou každodenní součástí našeho života a jejich používání bereme jako samozřejmost – nikdo z nás si přece nechce dělat hlavu s tím, jestli kolemjdoucí krčí nos právě kvůli nám. Deodorantů je na trhu extrémní množství a najít ten po všech stránkách vyhovující je náročné. Požadavky se navíc postupem času zvyšují a s rostoucím zájmem o životní styl je také na výrobce kladen větší tlak, aby dbali na správné složení kosmetiky, kterou zákazníci chtějí každý den využívat.

V rámci následování zdravých trendů dochází ke snaze o co největší redukce chemikálií, které přijdou do kontaktu s naším tělem a zejména ženy rády kontrolují složení produktů, které používají. Vybírají tak deodoranty neobsahující hliník, parabeny ani žádné další chemické přísady, díky čemuž jsou vhodné pro všechny typy pokožky a umožňují jí volně dýchat.

PRO CITLIVOU POKOŽKU

Zvláště pokud máte citlivou pokožku, je nutné, abyste kosmetickou péči vybírali pečlivě a vaše volba by měla padnout právě na deodorant bez hliníku. Vzhledem k tomu, že deodorant na vás působí minimálně několik hodin denně, je třeba vybrat ten s nejlepším složením, abyste pokožku zbytečně nedráždili.

BOROTALCO

Značka, kterou vám můžeme doporučit, vznikla v Itálii už před celým stoletím a okamžitě se tam stala hitem, který se na výsluní drží dodnes. Řeč je o značce Borotalco, která nyní přišla na trh s řadou Pure pro citlivou pokožku, která hliníkové soli neobsahuje. Kouzelnou ingrediencí je zde prášek z rozdrceného minerálu mastku, který se řadí mezi ty nejčistší ve volné přírodě. Vaši pokožku zanechá suchou a jemnou až po dobu 48 hodin a navíc si vás zcela jistě podmaní svou specifickou vůní. Řada Pure nabízí deodorant kuličkový a ve spreji, pokud byste ale preferovali tuhý deodorant, podívejte se po řadě Invisible, která vznikla za účelem redukce skvrn na oblečení a právě tuhý deodorant z této edice je taktéž bez obsahu hliníku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Deodorant pro citlivou pokožku