×
WomanOnly

Designové tašky: Značky, které by vám neměly uniknout

Alexa Chung Zdroj: Longchamp

Designérů zabývajících se tvorbou tašek stále přibývá. Představujeme tři oblíbené značky naší redakce, které již mají své místo na českém trhu.

Zdroj: darabags.com
Zdroj: darabags.com

Vyberte si tu svou stylovou kabelku

Jste milovnice kabelek, tašek, batohů i psaníček? Tak určitě znáte ten pocit, když se ráno rozhodujete, kterou tašku zvolíte pro daný den, ale jakoby zrovna žádná neodpovídala vaší momentální náladě nebo zkrátka neladila s oblečením, co máte na sobě. Hrůza. Všechny to známe.

Odpoledne jdete čistě náhodou kolem výlohy s taškami. A co nevidíte? Přesně tu kabelku, která by se vám ráno hodila k lodičkám. Co uděláte? Každá správná shopaholička vejde dovnitř a koupí si ji. Rázem nám přibude další skvost do skříně, na který se bude po čase jen prášit. Z naprosto nepochopitelných důvodů totiž nebude s ničím ladit.

Kabelek a tašek nikdy nebude dost. Ale znáte i ty designové? Podívejme se společně na několik málo značek, které se tvorbou designových tašek zabývají.

Zdroj: www.obag.cz
Zdroj: www.obag.cz

Obag

Italské jídlo, Romeo a Julie i spousta památek…to vše přináší prosluněná Itálie. Baví nás ale i značky oblečení, obuvi a doplňků, za které si rádi připlatíme. Mezi ně patří Obag. Variabilní tašky na pláž i do kanceláře.

City bag, Shopping bag a Beach bag – tři hlavní kategorie. Nelíbí se vám? Vytvořte si vlastní a zahrajte si na designéra tašek sami.

Stačí si vybrat tělo kabelky až z 20 barev, doplnit o kožené nebo provazové držadlo. Pokud by vám to přeci jen nestačilo, zvolte vnitřní plátěnou tašku pro větší bezpečnost svých věcí, které tak dokonale skryjete před zraky cestujících v MHD. K plážové tašce pak náleží i podložka v několika barvách. Ceny se pohybují kolem 2000 Kč.

Peripetie

„Máte rádi hezké věci? My také.“  zní podtitul značky Peripetie. A co hezkého tedy nabízí? Kabelky, tašky i ty nákupní, batohy a další doplňky. V poslední době, kdy jsem vyměnila auto za městskou dopravu, nákupní tašky celkem oceňuji. Potřebuji, aby udrželi i velký nákup a vypadaly dobře. To vše tyto nákupní tašky splňují.

Peripetie má širokou nabídku tašek. Abych tu nemluvila pouze o těch nákupních, musím zmínit, že mají mnoho stylových kabelek. Osobně mám nejraději crossbody. Praktické, malé a dobře nositelné. Peripetie má od všeho něco a každý si přijde na své.

Zdroj: www.peripetie.cz/
Zdroj: www.peripetie.cz/

Darabags

Oblíbená značka designových tašek. Basic – sekce, kde momentálně vede Veverka a kamarádi. Malé kabelky, které snadno hodíte přes rameno a máte vystaráno. Následují o něco větší a praktičtější střední tašky. Potřebujete-li místo na knihu, svačinu, šminky (které mimochodem můžete schovat do kosmetické taštičky z nabídky Darabags) všechno to, bez čeho se neobejdete celý den v práci nebo ve škole, pak jsou tu variabilní velké tašky.

Na cesty i sport se skvěle hodí Cestovky. Prostorné, barevné a s popruhem přes rameno. Tímto výčtem zdaleka nabídka Darabags nekončí. Podívejte se sami na jejich e-shop a kochejte se stejně jako my designovými taškami plných veselých barev, zvířátek, ornamentů, ale i romantickými kabelkami na schůzku či pánskými taškami. Usedlost a nudu zde nehledejte. Darabags hrají všemi barvami.

Nenašli jste mezi těmito značkami svoji vyvolenou? Netruchlete a vyrazte o víkendu na Fashion Market do Holešovic. Já osobně se nejvíc těším na batohy Playbag a psaníčka Mum-ray.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*