Menu
WomanOnly
Móda a styl

Designové tašky: Značky, které by vám neměly uniknout

Redakce

Redakce

24. 4. 2014

Designérů zabývajících se tvorbou tašek stále přibývá. Představujeme tři oblíbené značky naší redakce, které již mají své místo na českém trhu.

Zdroj: darabags.com

Zdroj: darabags.com

Vyberte si tu svou stylovou kabelku

Jste milovnice kabelek, tašek, batohů i psaníček? Tak určitě znáte ten pocit, když se ráno rozhodujete, kterou tašku zvolíte pro daný den, ale jakoby zrovna žádná neodpovídala vaší momentální náladě nebo zkrátka neladila s oblečením, co máte na sobě. Hrůza. Všechny to známe.

Odpoledne jdete čistě náhodou kolem výlohy s taškami. A co nevidíte? Přesně tu kabelku, která by se vám ráno hodila k lodičkám. Co uděláte? Každá správná shopaholička vejde dovnitř a koupí si ji. Rázem nám přibude další skvost do skříně, na který se bude po čase jen prášit. Z naprosto nepochopitelných důvodů totiž nebude s ničím ladit.

Kabelek a tašek nikdy nebude dost. Ale znáte i ty designové? Podívejme se společně na několik málo značek, které se tvorbou designových tašek zabývají.

Zdroj: www.obag.cz

Zdroj: www.obag.cz

Obag

Italské jídlo, Romeo a Julie i spousta památek…to vše přináší prosluněná Itálie. Baví nás ale i značky oblečení, obuvi a doplňků, za které si rádi připlatíme. Mezi ně patří Obag. Variabilní tašky na pláž i do kanceláře.

City bag, Shopping bag a Beach bag – tři hlavní kategorie. Nelíbí se vám? Vytvořte si vlastní a zahrajte si na designéra tašek sami.

Stačí si vybrat tělo kabelky až z 20 barev, doplnit o kožené nebo provazové držadlo. Pokud by vám to přeci jen nestačilo, zvolte vnitřní plátěnou tašku pro větší bezpečnost svých věcí, které tak dokonale skryjete před zraky cestujících v MHD. K plážové tašce pak náleží i podložka v několika barvách. Ceny se pohybují kolem 2000 Kč.

Peripetie

„Máte rádi hezké věci? My také.“  zní podtitul značky Peripetie. A co hezkého tedy nabízí? Kabelky, tašky i ty nákupní, batohy a další doplňky. V poslední době, kdy jsem vyměnila auto za městskou dopravu, nákupní tašky celkem oceňuji. Potřebuji, aby udrželi i velký nákup a vypadaly dobře. To vše tyto nákupní tašky splňují.

Peripetie má širokou nabídku tašek. Abych tu nemluvila pouze o těch nákupních, musím zmínit, že mají mnoho stylových kabelek. Osobně mám nejraději crossbody. Praktické, malé a dobře nositelné. Peripetie má od všeho něco a každý si přijde na své.

Zdroj: www.peripetie.cz/

Zdroj: www.peripetie.cz/

Darabags

Oblíbená značka designových tašek. Basic – sekce, kde momentálně vede Veverka a kamarádi. Malé kabelky, které snadno hodíte přes rameno a máte vystaráno. Následují o něco větší a praktičtější střední tašky. Potřebujete-li místo na knihu, svačinu, šminky (které mimochodem můžete schovat do kosmetické taštičky z nabídky Darabags) všechno to, bez čeho se neobejdete celý den v práci nebo ve škole, pak jsou tu variabilní velké tašky.

Na cesty i sport se skvěle hodí Cestovky. Prostorné, barevné a s popruhem přes rameno. Tímto výčtem zdaleka nabídka Darabags nekončí. Podívejte se sami na jejich e-shop a kochejte se stejně jako my designovými taškami plných veselých barev, zvířátek, ornamentů, ale i romantickými kabelkami na schůzku či pánskými taškami. Usedlost a nudu zde nehledejte. Darabags hrají všemi barvami.

Nenašli jste mezi těmito značkami svoji vyvolenou? Netruchlete a vyrazte o víkendu na Fashion Market do Holešovic. Já osobně se nejvíc těším na batohy Playbag a psaníčka Mum-ray.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Designové tašky: Značky, které by vám neměly uniknout