Menu
WomanOnly
Domácnost

Designový a zároveň funkční kousek do obýváku? Vsaďte na rohovou sedačku!

Obývák bez pohodlné sedačky, kam se můžete po náročném dni v práci svalit, by nebyl žádným obývákem. Jenže jak zařídit, aby byla dostatečně prostorná a přitom nehyzdila váš moderní obývací pokoj? Zdánlivý konflikt mezi efektním designem a funkčností lze vyřešit vhodně vybranou rohovou sedačkou!

Sedaci souprava Elba Jena nábytek

Zdroj: jena-nabytek.cz

Dbejte na pohodlí a velikost

Pro většinu lidí je pořízení sedačky investicí na několik let, pro některé i na několik desítek let, a proto stojí za to se nad jejím výběrem trochu zamyslet. Hlavním faktorem je určitě její velikost – je nutné, aby se na pohovku mohla celá vaše rodina pohodlně usadit třeba k oblíbenému televiznímu pořadu. A pokud vás zase tolik není, ale často vás navštěvují přátelé, pak myslete i na ně.

Vsaďte na rohovou sedačku

Obecně vzato se dá tvrdit, že čím větší sedací souprava, tím pohodlnější. Ovšem byty nejsou nafukovací a tak ne každý si může nějakou obrovskou sedačku dovolit. Do malého obýváku se nemusí velký a dlouhý kus nábytku spolu s ostatními nezbytnostmi vejít, anebo může svou robustností zkazit dojem z jinak pečlivě promyšleného interiéru.

Dostatečný prostor pro lenošení celé rodiny i v malém bytě zajistí rohová sedačka. Tou můžete zaplnit nevyužitý roh místnosti, a zároveň nebude její velikost díky zalomení působit jako pěst na oko.

Slaďte sedačku s obývákem

V případě jakékoliv sedačky však musíte myslet také na sladění s interiérem pokoje. Hezkou a zároveň funkční rohovou sedačkou je například sedací souprava Elba, kterou pořídíte na JENA-nábytek.cz. Díky své eleganci i praktičnosti je vhodná do moderního bytu mladého páru, jakož i do rodinného domku. Mezi její přednosti patří kromě kvalitního zpracování i velký výběr barev, takže ji snadno barevně sladíte s obývákem. K dispozici je provedení v levém i pravém rohu, co se týče materiálů pak kůže, látka nebo jejich kombinace.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Designový a zároveň funkční kousek do obýváku? Vsaďte na rohovou sedačku!