Menu
WomanOnly
Sex

Dokonalý společník do postele, na cesty i do sprchy

Víte, jak vybrat dokonalý vibrátor? Výběr vibrátoru je vzrušující činnost. Je jich tolik a jeden lákavější než druhý! Dneska si vibrátor podle svých chutí vybere skutečně každá.

Neláká vás anatomická napodobenina penisu a současně milujete orální sex? Pak můžete zkusit například vibrátor ve tvaru zmrzliny.

Chcete orgasmus hned? Stimulátor na klitoris vás na vrchol dovede už během pár sekund. V nabídce Sexshopíku však samozřejmě nechybí ani klasika v podobě klasických vibrátorů s více či méně anatomickým vzhledem.

A to jsme zatím nepokryli ani tu pověstnou špičku ledovce. Podle čeho se při nákupu prvního vibrátoru řídit a od jakých parametrů se vůbec odrazit?

Poznejte své tělo

Koupit vibrátor bez znalosti vlastních přáních a tužeb může být poměrně složité. Proto je důležité poznat sebe samotnou.

Na to je nejlepší udělat si příjemný večer – ať už o samotě či s partnerem – a pustit se do skutečně podrobného průzkumu.

Při něm byste měla zjistit, jestli vám více vyhovuje vaginální či klitorální orgasmus a stimulace, stejně jako to, jaká velikost vibrátoru pro vás bude ideální.

Poté už se můžete pustit do samotného nákupu.

Nejprve si však ještě přečtěte detailní návod Jak vybrat vibrátor, s jehož pomocí vedle určitě nesáhnete.

 

Vibrátor na klitoris

Vibrátor na klitoris ve tvaru zmrzliny Satisfyer Sweet Treat

Klitorální, vaginální, chytrý i párový

Pokud bychom se měli pustit do výčtu všech typů vibrátorů, které jsou dnes v nabídce, mohli bychom tu být pěkně dlouho.

Jaké vibrátory naši pozornost upoutaly nejvíce?

Stimulátory na klitoris slibují orgasmus do minuty. Většina žen však uvádí, že to s kvalitním stimulátorem na klitoris za minutu stihnou klidně několikrát! Stimulátor na klitoris je ve většině případů bezdotyková pomůcka, která klitoris stimuluje různě silným podtlakem a orgasmus dovede přivést skutečně během pár okamžiků.

Chytré vibrátory jsou zajímavou pomůckou nejen pro páry. Je libo například orgasmus do rytmu vaší oblíbené hudby? Některé vibrátory přesně to umožňují. V aplikaci na telefonu stačí zvolit vaši oblíbenou písničku a chytrý vibrátor se postará o vše ostatní.

Další chytré vibrátory jsou ideální např. pro páry ve vztahu na dálku. Aplikace totiž umožňuje ovládat vzrušení toho druhého klidně z druhého konce světa.

Vyhřívané vibrátory vám při masturbaci dopřejí i trochu toho luxusu. Tyto designové kousky vás skutečně zahřejí a potěší i při dlouhých a chladných večerech.

Recenze a zkušenosti ostatních

Recenze na internetu nejsou vždy tím nejdůvěryhodnějším ukazatelem kvality.

Recenze publikované na Sexshopik.cz jsou však velmi autentické a rozhodně se v nich nedočtete na produkty tohoto e-shopu pouze samou chválu. Pokud tak hledáte erotickou pomůcku, právě tato sekce zmíněného obchodu může sloužit jako ukazatel, který vám v nákupu pomůže.

Dozvíte se v nich nejen základní informace o hračce, ale především osobní dojmy zkušených testerů.

Nechce se vám procházet celou nabídku? Nechte se inspirovat článkem 7 nejlepších vibrátorů, které si můžete letos pořídit.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Dokonalý společník do postele, na cesty i do sprchy