Menu
WomanOnly
Domácnost

Domečková dětská postel, dopřejte svému dítěti to nejlepší

Komerční sdělení

Komerční sdělení

28. 11. 2021

Hledáte pro své dítě ideální postel, která by měla všechny důležité aspekty, abyste ji řekli své „ano“? Pak vám ji s jistotou můžeme představit, celá kategorie s názvem: domečkové postele. Stala se hitem v tomto roce a my víme, že to není žádná rychlokvaška. Pojďte se společně s námi na tento produkt a jeho přednosti podívat blíže. Jsme si jistí, že jej nakonec zakoupíte i vy!

Zajímavý design

Rám, který dodává posteli onen speciální design, vybíhá z klasické konstrukce do zakončení v podobě střechy. Nejspíš jsme tento kousek nábytku, společně s minimalismem a jinými trendy, převzali od severských národů. Není to ale nic špatného, jelikož právě oni udávají styl v nábytkářství již celkem dlouhou dobu. Pokojíček bude tedy moderní a in! Netoužili jste vždy mít domov jako z časopisu o bydlení? I jejich barevné provedení je neutrální, tedy nadčasové. Jaké dáte přednost vy? Pro nás to bude klasická bílá domečková postel.

Speciální místo – fantazie

Je velice oblíbená u těch nejmenších, což je to nejdůležitější, protože právě oni zde budou spát. Vedle oblíbeného teepee nebo stanu je dalším oblíbeným schovávacím místem, který dává průchod jejich fantazii. Všechny hry se přemisťují z koberce do postele!

Speciální místo – ochrana

Další výhodou, na kterou nemůžeme zapomenout, je pocit bezpečí, který z ní vyzařuje. Jelikož když den i jeho hry končí a nastává noc, všichni jsme nějak více zranitelní. A to platí stoprocentně u dětí, kterým po pusince na dobrou noc musíme nechat rozsvícenou lampičku, nebo otevřené dveře do pokojíčku. Právě jedinečná konstrukce této postele jim dopřeje bezpečí, po kterém touží. Je to přeci domeček v domečku! A vy už se nebudete muset bát o váš poklad. Dítě bude klidně snít a příšery se k posteli ani nepřiblíží! Na to vemte jed.

Možnosti ozdobení

Přes konstrukci stříšky můžete přehodit látku, což vytvoří atmosféru nebes jako na zámku. Nebo kolem trámků omotejte světýlka, která vytvoří příjemné světlo pro hru i spánek, stačí si vyhrát s intenzitou! Dalších možností je nekonečně mnoho, stačí být trochu kreativní.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Domečková dětská postel, dopřejte svému dítěti to nejlepší