Menu
WomanOnly
Krása

Elektrolýza odstraní chloupky na obličeji jednou pro vždy

Redakce

Redakce

12. 5. 2014

Trápí vás drobné chloupky na obličeji, které se po krátké době opět vrací a vám tak ubírají na sebevědomí i atraktivitě. Nenechte si vzít ten pocit, že jste krásná a vyřiďte si to s chloupky jednou provždy pomocí elektrolýzy.

Co je to elektrolýza

Elektrolýza je jediné permanentní odstranění chloupků. Používá se zejména pro chloupky v obličejové oblasti (na bradě, nad horním rtem, apod.)

Jedná se o odstranění chloupků pomocí malé sondy podobající se jehle, která se vsune do vlasového váčku neboli folikulu. Elektrolýza je to proto, že se chloupek vypaluje pomocí elektrického proudu, který je veden skrze vlas/chloupek. Tento zákrok je trvalý, protože zničí celý vlas i s kořínkem. Proto je to mnohem účinnější řešení než vytrhávání chloupku pinzetou.

Jehla v kupce chloupků

Jedná se o vsunování jehličky do folikulu, proto pro někoho může být zákrok bolestivý a v některých případech vznikají i jizvičky, ale výsledek je opravdu dlouhodobý a už vás nebudou trápit žádné „babské“ chlupy na bradě nebo kdekoli jinde v obličeji. Je to však časově i finančně náročný zákrok, proto je potřeba zvážit všechna pro a proti, než se do něj pustíte.

Rande až za pár dní

Dalším „vedlejším“ účinkem je to, že vaše pokožka je jehličkou rozdrážděná a může být lehce napuchlá či zarudlá. Proto si po zákroku nic moc neplánujte, určitě ne rande nebo společenskou událost.

Trpělivost přináší krásu

Zákrok je potřeba provádět dlouhodobě, aby se dostavil trvalý účinek, protože každý vlasový váček je potřeba ošetřit zvlášť a to zabere spoustu času a trpělivosti.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Elektrolýza odstraní chloupky na obličeji jednou pro vždy