Menu
WomanOnly
Přátelství

Emocionální upíři z vás vysají energii a mohou vám pěkně zavařit!

Alena Zelová

Alena Zelová

20. 7. 2014

Ani byste to do nich kolikrát neřekli. Pohodoví lidé, vřelí kamarádi a přitom z vás sají energii, díky které se cítí tak dobře. Společnost nabízí hned několik typů takových emočních upírů, kteří to jsou? Jak je poznáte?

Upír organizátor

Tento typ člověka má vše nalajnované, vše má svá pravidla a řád. Provádí různé analýzy a svá rozhodnutí nemění, což je dobré v kamarádství nebo v profesním životě, kdy tito lidé svá rozhodnutí nemění a drží slovo. Avšak naopak od ostatních očekávají totéž – dodržování pravidel. Pokud je tento řád narušen, je zle. Jsou to velcí puntičkáři, kteří si bazírují na detailech.

Paranoidní upír

Bude vás urážet, dokáže vám do očí říct věci, co si nikdo jiný nedovolí, dokáže z komára udělat velblouda a dá vám svoji nespokojnost jasně najevo. Jsou až chorobně podezřívaví, podle jejich přesvědčení jsou všichni proti nim. Proti tomu všemu jsou to lidé, kteří chrání svoji rodinu a přátele. Ale i svým blízkým a širokému okolí mohou být paranoidní upíři nepříjemní, jelikož mají stále potřebu organizovat něčí život. Neodpouští , nezapomínají a jsou velmi upřímní.

Party upír

Okouzlující člověk, který vyzařuje ze svého okolí, je středem pozornosti. Rád navštěvuje večírky, kde se předvádí, většinou tam bývá mezi prvními a odchází mezi posledními. Jako společníci na akcích bývají úžasní, je s nimi zábava, jednoduše se s nimi nenudíte. Ale nejsou to ti nejlepší přátelé. Kamarády vyhledávají jen v situacích, kdy se jim to hodí. Nelze se na ně spolehnout a svěřovat se jim nemá cenu, protože vás nevnímají, je jim to jedno.

 

Egoistický upír

Já, já, já jenom já… Známá česká písnička by mohla být jejich hymnou. Jedná se o úspěšné lidi, kteří se rádi chlubí svým úspěchem. Setkáte-li se s egoistickým upírem, ani vás nepustí ke slovu, musí vám říct, jak je úspěšný. Důležití jste pro něj jen v případech, zda díky vám bude mít nějaký svůj další úspěch, jinak jste pro něj nezajímaví. Chovají se k vám hezky, když jim pochlebujete.  Většinou působí dobrým dojmem a mají charisma, ale v soukromí to neplatí.

Našli jste sebe nebo někoho z vašeho okolí v některém z upírů?

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Emocionální upíři z vás vysají energii a mohou vám pěkně zavařit!