Menu
WomanOnly
Sex

Erotické hračky do ložnice patří! Pomohou zahnat nudu v posteli

Rádi byste si obzvláštnili milostný vztah a zahnali nudu v posteli? Co takhle vyzkoušet erotické hračky? I docela obyčejná pouta vás mohou na krátkou či o něco delší chvíli zabavit. Vybírat můžete z široké nabídky sexshopu ruzovyslon.cz, kde najdete všechno potřebné, a třeba i to, na co byste se možná ani neodvážili pomyslet. Zavřete oči a zkuste si představit svůj nejtajnější erotický sen.

Pouta na ruce vám pomohou okořenit sex

I taková pouta na ruce mohou přinést spoustu zábavy. Nemusíte být zrovna vyznavačem BDSM, i zcela lehké hrátky vás mohou dokonale uspokojit. Jaké to asi je nechat se spoutat a umožnit partnerovi, aby si s vámi dělal, co se mu zlíbí? Dopřejte si dráždivou erotickou masáž celého těla nebo výhradně intimních míst bez protestů, a poddejte se pocitu, že má někdo nad vámi moc, a vy se nemůžete bránit. Je to příjemné a sladce trýznivé? Anebo je to pro vás nejhorší noční můra a raději byste spoutali toho druhého?

Ideální je, když také zavřete oči nebo si je necháte zavázat šátkem. Vaše spoutané ruce nad hlavou toho moc nezmohou a což teprve, když si kleknete na všechny čtyři a necháte si spoutat ruce za zády. Tato submisivní pozice může vašeho partnera rozdráždit na nejvyšší míru a nebude k tomu potřebovat ani afrodiziaka. Možná společně zatoužíte i po análním sexu.

Erotická hra na otroka a jeho paní

Pokud jste hraví a nebráníte se stereotypu v posteli, vyzkoušejte nejrůznější erotické hry. A samozřejmě že nejlepší jsou takové, které si vymyslíte sami. Fantazii se meze nekladou. Dopřejte si pro sebe dostatek času i soukromí a můžete se pustit do skvělé zábavy. Chcete být spoutáni krásnou policistkou? Stát se otrokem své paní? Co kdyby vás nekonečně dlouho mučila kostkami ledu nebo horkým voskem? Koneckonců klidně vás může i pokapat medem a pomalu a důkladně jej z vás olizovat.

Hrátky s pouty opravdu neznamenají, že jste perverzní a potřebujete se například nechat zbičovat či jiným způsobem mučit. Pochopitelně, proti gustu… avšak ten pocit cíleně prodlužované rozkoše a možnost nechat partnera či partnerku se plně projevit a dostat co proto, může být velice vzrušující. Použít můžete také dildo nebo vibrátor.

Pokud chcete své ženě dovolit opravdu vše, nechejte se spoutat a umožněte jí, aby se na vás dokonale vyřádila. A na závěr si můžete nechat provést masáž prostaty. Pokud jste ještě tento zážitek neabsolvovali, ničeho se neobávejte, i muži mají uvnitř svého těla spoustu citlivých bodů a nervových zakončení, jejichž správná stimulace jim může přinést nekonečné množství rozkoše. Stačí jen využít šikovné a hbité prstíky nebo vhodnou erotickou pomůcku.

Ohodnoťte tento článek:
3,7
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Erotické hračky do ložnice patří! Pomohou zahnat nudu v posteli