Menu
WomanOnly
Sex

Erotické prádlo a kostýmy oživí váš sexuální život. Jaké vyzkoušet?

Redakce

Redakce

10. 10. 2013

Chcete partnerovi připravit nezapomenutelný večer? Schovejte krajkové prádlo i svůdnou košilku. Zkuste pro tentokrát jeden ze sexy oblečků! Pokud vám chybí inspirace, zajděte do sexshopu.

Oblečení zdravotní sestry není těžké sehnat. Určitě se ve vašem okolí najde někdo s profesí sestřičky, ale pokud chcete přítele nažhavit, a ne vystrašit, oblečte se vyzývavě. Krátká bílá sukýnka nebo šatičky, bavlněné či latexové, působí hodně sexy. Když si pořídíte odvážné podvazky a necháte vykukovat podprsenku, přítel se jistě dlouho neudrží.

Na hlavu si můžete nasadit čepeček, pokud se na něj cítíte, ale rozhodně nezapomeňte obout vysoké podpatky. Do ruky ještě injekční stříkačku a můžete si dělat s vaším miláčkem, co chcete. Věřte, že na tenhle zážitek dlouho nezapomene.

Od sexy zdravotnice po ženu zákona

Máte ráda, když přebíráte ve vztahu vedení? Nemusíte se hned oblékat do latexového obleku doplněného koženými důtkami či jinými dráždidly. Zaprvé je to ohrané, a navíc se může stát, že partner uteče rychlostí blesku. Zadruhé ne každému se to líbí. Lepším řešením je přestrojení za policistku. Nezapomeňte, že musíte být vyzývavé. Ty správné oblečky koupíte v sexshopu.

Možná vás v obchodě osloví i jiný obleček. Když už do něj jednou vstoupíte, udělejte si zásoby na příště. Když nenajdete žádný módní úlovek, určitě vyberete něco jiného, čím si zkrášlit milostné hrátky. Rozhodně se neostýchejte do obchodu jít, spousta lidí má zábrany, ale říkejte si, že je to jenom takové hračkářství pro dospělé.

Dalším oblíbeným kouskem, který vašeho miláčka nenechá ani chvilku v klidu, je kostým pokojské. Ten si klidně půjčit můžete, protože sám o sobě je dost sexy. Není náhoda, že spousta vlivných mužů se rádo v hotelích oddává hrátkám právě s pokojskými. Není nic víc sexy, než když špulíte zadeček při utírání prachu. Pokud máte na nohách jehlové podpatky, z výstřihu je vidět krajková podprsenka a pod sukní máte podvazkový pás, věřte, že ani na striptýz nedojde.

Big boss nebo sweet sixteen

Pokud se vám přeci jen nechce navštívit erotický obchod nebo nemáte dostatek financí, i tak můžete připravit drahé polovičce skvělé překvapení. Zahrajte si na přísnou šéfku nebo Lolitu.

Oblečení na to, abyste zahrála kancelářskou děvu, doma jistě dáte dohromady. Pokud vám chybí inspirace nebo nevíte, jak na to, podívejte se na lechtivý film, třeba právě s přítelem. Příště se už nebudete muset dívat na televizi a zahrajete si scénku sami dva.

Rozhodnete-li se pro školačku, vytáhněte ze skříně tu nejkratší sukni, triko či košili s pořádným výstřihem a barevné podkolenky. Na hlavě vykouzlete dva culíky, na pusu dejte lesk a do ní, pro začátek, třeba obří lízátko.

Pokud máte staršího přítele, věřte, že mu splníte sen. Je známo, že mužům se budou vždy líbit mladé holky, takoví už zkrátka jsou a my s tím nic neuděláme. Překvapit je nečekaně takovým sexy kostýmkem je to nejmenší, co pro ně můžeme udělat. Pokud jim čas od času podobné potěšení dopřejete, nebude se jim od vás chtít ani na krok.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Erotické prádlo a kostýmy oživí váš sexuální život. Jaké vyzkoušet?