Menu
WomanOnly
Krása

EVELINE COSMETICS: Polská kosmetická značka známá v celém světě!

EVELINE COSMETICS existuje od roku 1983 a je jedním z největších výrobců kosmetiky v Polsku, který nabízí svým zákazníkům široký sortiment prostředků na líčení a péči o pleť obličeje a těla. Produkty firmy se prodávají jak na polských, tak na zahraničních trzích.

Už více než 29 let se výrobky Eveline Cosmetics prodávají ve 70 státech v celém světě. Dlouholeté zkušenosti, věrnost principům, vysoká kvalita za cenu dostupnou pro každého a záruka efektivity umožnily firmě získat důvěru spotřebitelů.

Eveline Cosmetic se zaměřuje na inovace, obalový design, vyvážený vztah ceny a kvality a rychlou reakci na nové trendy. To je důvod, proč vytvořili kosmetiku, splňující očekávání a potřeby jejich klientů.

Nové produkty znáčky Eveline Cosmetics si mužete vybrat na makeup.cz

Novinky od Eveline Cosmetics

Sérum s kyselinou hyaluronovou

Eveline cosmetics sérum s kyselinou hyaluronovou

Eveline Cosmetics New Hyaluron Serum Reducting

 

Inovativní sérum Eveline Cosmetics New Hyaluron Serum Reducting obsahuje čistou 100% kyselinu hyaluronovou. Unikátní formula poskytuje intenzivní regeneraci a komplexní péče proti vráskam.

Sérum dokonale vyhlazuje vrásky a mimické linie a obnovuje pleť. Dává intenzivní a dlouhotrvající efekt, kyselina hyaluronová je jednou z nejdůležitějších stavebních složek kůže. Je to přírodní bariéra chránící epidermis.

V mladé kůži je dostatek kyseliny hyaluronové, která zaručuje její odolnost proti stárnutí. Množství kyseliny se vlivem věku se snižuje, kůže ztrácí schopnost vázat vodu a vznikají vrásky. Proto se kyselina hyaluronová používá v kosmetice jako jedna z nejcennějších zvlhčujících složek. Rovněž je úspěšně používaná lékaři estetické medicíny při omlazení.

Polotučný krém „Aktivní omlazení“

Eveline cosmetics krém na omlazení pleti

Eveline Cosmetics Collagen&Elastin Lift Intense Anti-Wrinkle Cream

Ztráta elasticity epidermisu má za následek vznik předčasných vrásek. Abyste se tomuto nepříjemnému jevu vyhnuli, snažte se držet vodní rovnováhu pleti, naplňujte ji živičnou vlhkostí nejen zevnitř, ale i zvenku. S tím si dokáže poradit polotučný krém Eveline Cosmetics Collagen&Elastin Lift Intense Anti-Wrinkle Cream od populární polské značky Eveline Cosmetics.

Základní složkou liftingové formuly krému je extrakt přírodních mořských řas bohatých na bílkoviny, lipidomy, minerály a cenné mikroprvky. Obnovují syntézu kolagenu a elastinu, zarovnávají vrásky, zlepšují rezistentní funkce kůže a normalizují hydrolipidovou rovnováhu buněk. Již po několika aplikacích Eveline Cosmetics Collagen&Elastin Lift Intense Anti-Wrinkle Cream poznáte facelift kontur obličeje a jeho zářivý vzhled.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

EVELINE COSMETICS: Polská kosmetická značka známá v celém světě!