Menu
WomanOnly
Kam a na co zajít do kina

Filmové novinky na červenec 2013: Vyrazte s dětmi na Já, padouch 2

Prázdniny začaly a děti čekají dva měsíce volna. Přestože léto láká spíše k vodě, ani v tomto období není od věci zpříjemnit si čas pěkným filmem. Tím spíš, je-li nejen pro děti, ale pro celou rodinu.

Na Grua si jistě dobře pamatujete. Dříve to byl zloduch s touhou provést největší krádež v historii lidstva, ale trojice osiřelých roztomilých holčiček v něm probudila duši dobráka. Ani tak ho ale dobrodružství nemine, v jeho nitru se totiž ukrývají užitečné schopnosti, které by někdo rád využil ve svůj prospěch.

Tím někým je mocný Silas Velezadek, který sice padouchy opovrhuje, ale právě Gru mu může pomoci pochopit zlodušské jednání. Je proto přiměn ke spolupráci a začne páchat opravdové dobro. Když se navíc na scéně objeví zlosyn Eduardo, bude mít o práci postaráno.

Za úspěchem prvního snímku stáli mimo jiné žlutí Mimoňové. Každý z mnoha žlutých pomocníků byl originál a dva stejné byste v záběru nenašli. Vyloženě bizarní je fakt, že tvůrci vytvořili pro Mimoně vlastní jazyk. Každý zvuk, jejž vydají, se tedy dá přeložit na normální slovo. Pokud i vy se řadíte mezi fanoušky těchto žlutých potvůrek, jistě vás potěší informace, že v příštím roce by se měly dočkat vlastního filmu.

Zvukové stránce filmu dominuje v originále hlas komika Steva Carella. V českém znění namluvil hlavní postavu Jiří Lábus, vedle něj uslyšíte třeba Veroniku Žilkovou, Martu Issovou či Otu Jiráka.

Já, padouch 2 (Despicable Me 2), Animovaný / Komedie / Rodinný, USA, 2013, 98 min, Režie: Pierre Coffin, Chris Renaud, Hrají: Steve Carell, Al Pacino, Elsie Kate Fisher, Dana Gaier, Kristen Wiig

Premiéra v ČR: 4. července

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Filmové novinky na červenec 2013: Vyrazte s dětmi na Já, padouch 2