Menu
WomanOnly
Kam a na co zajít do kina

Filmové novinky na srpen 2013: Vyrazte s dětmi do kina na Šmoulové 2

Nepřeje vám o dovolené počasí? Nebo už se doma nudíte? Zajděte si do kina a užijte si zábavu pro celou rodinu. V srpnu se přesvědčíte o tom, že modrá je opravdu dobrá.

Oblíbení modří hrdinové obsadili kina už v roce 2011. Po dvou letech se znovu vracejí, samozřejmě s novým příběhem. Opět jim bude pít krev zlý čaroděj Gargamel. Ten tentokrát vytvořil zlobivá stvoření podobná Šmoulům – Neplechy. Brzy ale zjistí, že ti mu nemohou pomoci získat kouzelnou šmoulí esenci, po které tak touží.

Jediný, kdo zná kouzlo, které promění Neplechy v opravdové Šmouly, je Šmoulinka. Gargamel ji proto unese až do samotné Paříže. V jejich stopách se vydají další Šmoulové v čele s Taťkou Šmoulou. Cíl jejich cesty je jasný – zachránit Šmoulinku.

I druzí Šmoulové jsou kombinací animace a hraného filmu. Mezi živými herci se znovu objeví třeba Neil Patrick Harris nebo Brendan Gleeson. Hlas modrým postavičkám i Neplechům propůjčili mimo jiné Katy Perry, Christina Ricci, Jimmy Kimmel a mnoho dalších.

V českém znění uslyšíte hlasy Terezy Voříškové, Václava Bárty nebo Jaromíra Meduny. Film bude promítán také ve 3D.

Šmoulové (Smurfs 2), Animovaný / Komedie / Rodinný / Dobrodružný, USA, 2013, 105 min., Režie: Raja Gosnell, Hrají: Neil Patrick Harris, Sofía Vergara, Christina Ricci, Katy Perry, Brendan Gleeson

Premiéra v ČR: 8. srpna

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Filmové novinky na srpen 2013: Vyrazte s dětmi do kina na Šmoulové 2