Menu
WomanOnly
Kam a na co zajít do kina

Filmové premiéry na červenec 2013: Vyrazte na padouchy či Deppa

Redakce

Redakce

30. 6. 2013

V prvním prázdninovém měsíci bude mít premiéru hned několik snímků pro celou rodinu. Na výběr bude Já padouch 2, indiánka s Johnnym Deppem či komedie o vyhledávači Google.

Osamělý jezdec (The Lone Ranger, trailer)

Výprava členů texaské jízdní pěchoty a jejich přátel je přepadena bandou psanců. Díky pomoci komanče Tonta (Johnny Depp) mladý právník John Reid (Arnie Hammer) jako jediný přežije. Pod maskou Osamělého jezdce se spolu s Tontem vydává pomstít smrt svých druhů a zároveň bojovat proti chamtivému majiteli železnice.

Režisér Gore Verbinski se po animovaném Rangovi vrací k regulérním filmům a do zbraně opět povolává svého protagonistu z Pirátů z Karibiku. Po Nespoutaném Djangovi by tak snímek mohl znamenat další životabudící injekci pro uvadající westernový žánr.

Osamělý jezdec (The Lone Ranger), USA, 2013, 149 min., Akční/Dobrodružný/ Western, Režie: Gore Verbinski, Hrají: Johnny Depp, Armie Hammer, Tom Wilkinson, Helena Bonham Carter, William Fichtner

Datum premiéry: 4. července

Já, padouch 2 (Despicable Me 2, trailer)

Velezáporný Gru prošel v prvním díle proměnou v milujícího otce tří dcer. Padoušství a krádeže měsíců pověsil na hřebík a stal se z něj naopak poradce tajných služeb při pátrání po darebných zlotřilcích. Mimo to se mu začínají zapalovat lýtka a s podporou dcerušek začne při práci pošilhávat po jedné z agentek.

Animovaná komedie Já padouch před třemi lety porazila tematicky podobného Megamysla a získala si diváky díky správné kombinaci humoru, napětí a rodinných motivů. V pokračování propůjčil hlavnímu hrdinovi hlas opět Steve Carell, v českém znění pak uslyšíme neméně výborného Jiřího Lábuse.

Já, Padouch 2 (Despicable Me 2), USA, 2013, 98 min., Animovaný/Komedie/Krimi, Režie: Pierre Coffin, Chris Renaud, Mluví: Jiří Lábus, Veronika Žilková, Ota Jirák, Jan Přeučil, Ivana Korolová

 Datum premiéry: 4. července

Stážisti (The Internship, trailer)

Billy a Nick jsou dva kamarádi, kteří přišli o práci prodejců. Doba se změnila a nezbývá jim nic jiného než proniknout do rozvíjející se sféry internetového prodeje, takže se začnou ucházet o prestižní stáž ve společnosti Google. Obstát v konkurenci geeků a počítačových expertů ale bude pro oba čtyřicátníky trochu oříšek…

Vince Vaughn a Owen Wilson, kteří se v populární komedii Nesvatbovi dostali pod sukni nejedné družičce, znovu spojili síly. Na jejich dovádění dohlíží režisér Shawn Levy mající na kontě úspěšné snímky jako Noc v muzeu či Ocelová pěst.

Stážisti (The Internship), USA, 2013, 119 min, Komedie, Režie: Shawn Levy, Hrají: Owen Wilson, Vince Vaughn, Rose Byrne, Will Ferrell, Max Minghella

Datum premiéry: 11. července

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Filmové premiéry na červenec 2013: Vyrazte na padouchy či Deppa