Menu
WomanOnly
Móda a styl

FOTO: Jana Minaříková představila svou kolekci inspirovanou pouští

Redakce

Redakce

8. 4. 2013

Ve čtvrtek 4. dubna představila talentovaná módní návrhářka Jana Minaříková svou kolekci pro rok 2013. Útulná kavárna v pražském Karlíně se na chvíli přeměnila v přehlídkové molo a bylo se skutečně na co dívat.

Práci Jany Minaříkové jste již mohli vidět například na Code:Mode nebo Check Czech Fashion Show, ale tato přehlídka byla její první individuálně pořádanou. K vidění byla nejenom kolekce jaro/léto 2013, ale také podzim/zima 2013.

Kvalita na prvním místě

Každý, kdo má možnost přijít do styku s Janinými modely, se na vlastní kůži přesvědčí, že jsou vyrobeny jen z těch nejkvalitnějších materiálů. V letošní kolekci převládají vzdušné materiály jako vlna, hedvábí či viskóza, ale najdeme v ní i nepříliš častá vlákna z cereálních proteinů.

Inspirací kolekce byla poušť, která se odráží i v použitých barvách. Kombinace béžové, černé a bílé výrazně dominují.

Oblečení pro každou ženu

Patříte-li mezi ženy, které si potrpí na eleganci a osobitost, jistě si tvorbu Jany zamilujete. Její kabáty nádherně zvýrazňují siluetu a dají se kombinovat téměř se vším. Nezáleží na tom, kolik vám je let. Vybere si skutečně každý.

Zlatým hřebem večera byly dlouhé večerní šaty s efektem rybích šupin. Hledáte-li tedy šaty, ve kterých se na společenské akci blýsknete, Jana Minaříková by pro vás měla být jasnou volbou.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

FOTO: Jana Minaříková představila svou kolekci inspirovanou pouští