×
WomanOnly

FOTO: Jana Minaříková představila svou kolekci inspirovanou pouští

Klobouk Jany Minaříkové

Ve čtvrtek 4. dubna představila talentovaná módní návrhářka Jana Minaříková svou kolekci pro rok 2013. Útulná kavárna v pražském Karlíně se na chvíli přeměnila v přehlídkové molo a bylo se skutečně na co dívat.

Práci Jany Minaříkové jste již mohli vidět například na Code:Mode nebo Check Czech Fashion Show, ale tato přehlídka byla její první individuálně pořádanou. K vidění byla nejenom kolekce jaro/léto 2013, ale také podzim/zima 2013.

Kvalita na prvním místě

Každý, kdo má možnost přijít do styku s Janinými modely, se na vlastní kůži přesvědčí, že jsou vyrobeny jen z těch nejkvalitnějších materiálů. V letošní kolekci převládají vzdušné materiály jako vlna, hedvábí či viskóza, ale najdeme v ní i nepříliš častá vlákna z cereálních proteinů.

Inspirací kolekce byla poušť, která se odráží i v použitých barvách. Kombinace béžové, černé a bílé výrazně dominují.

Oblečení pro každou ženu

Patříte-li mezi ženy, které si potrpí na eleganci a osobitost, jistě si tvorbu Jany zamilujete. Její kabáty nádherně zvýrazňují siluetu a dají se kombinovat téměř se vším. Nezáleží na tom, kolik vám je let. Vybere si skutečně každý.

Zlatým hřebem večera byly dlouhé večerní šaty s efektem rybích šupin. Hledáte-li tedy šaty, ve kterých se na společenské akci blýsknete, Jana Minaříková by pro vás měla být jasnou volbou.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*