Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

FOTO: Muž roku Hájek šel donaha. Dámy, tohle tělo je teď k mání

Anna Cajthamlová

Anna Cajthamlová

16. 2. 2013

Nejvíc sexy muž roku 2010 Jan Hájek odhodil svršky a ukázal bezchybné tělo v celé své kráse. Znovu nabytou svobodu si navíc užíval po boku Moniky Bagárové.

Přestože je jednatřicetiletý Honza Hájek už nějaký ten pátek single, samotou rozhodně netrpí. Díky své práci projektového manažera létá po celém světě a občas si odskočí k modelingu.

Aktuálním projektem, který spatřil světlo světa na Valentýna, je nový videoklip Moniky Bagárové ‚Let Me Love U‘. V něm se objevil po boku krásné zpěvačky polonahý.  „S Monikou jsem se seznámil při focení kampaně pro samoopalovací nástřik. Tehdy se zmínila, jestli bych si nechtěl v jejím novém klipu zahrát. Slovo dalo slovo a za měsíc jsem stál svlečený uprostřed bazénu,“ směje se Hájek.

Nebylo však poprvé, co se urostlý sympaťák svlékl před kamerami či objektivy fotoaparátů, nedávno totiž nafotil sexy kalendář. „Byla to nabídka, která se neodmítá. Sice jsem musel do sprchy pozvat celý produkční tým a fotografa, ale výsledek stojí za to,“ domnívá se Honza.

„Nahota je pro mě přirozenou součástí života, ale není to tak, že bych se svlékal na počkání. Pokud to ale vyžaduje scénář či focení a je to ku prospěchu věci, pak se odhalování nebráním,“ dodává Honza. Doufáme, že pracovní nabídky podobného rázu se mu jen pohrnou.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

FOTO: Muž roku Hájek šel donaha. Dámy, tohle tělo je teď k mání