Menu
WomanOnly
Móda a styl

FOTO: Spodní prádlo Victoria’s Secret ovládlo molo v plzeňském Parkhotelu

Redakce

Redakce

25. 4. 2013

Krásné modelky, sexy spodní prádlo a roztomilí pejsci. To vše a ještě víc bylo k vidění na plzeňské přehlídce Women’s Secret pořádané agenturou Verona.

Ve středu 17. dubna si přišli na své všichni milovníci módy. Skvělou podívanou jim nabídla módní přehlídka Women’s Secret, která navzdory svému názvu představila také pánskou a dětskou kolekci. Celým večerem provázela Zorka Kepková.

Roztomilí pejsci doprovázeli modelky

Jako první byla na mole k vidění originální kolekce Desigual, která zajisté potěšila ženy, jež si potrpí na nevšednost. Svatební salón Ornella naopak předvedl klasické elegantní kousky, a to jak svatební šaty, tak šaty společenské.

Největší rozruch ale asi způsobil Boutique Fifi, který vyslal do záře reflektorů vystrojené čtyřnohé mazlíčky. Někteří si přehlídku užívali tak, že je bylo velmi těžké dostat z přehlídkového mola.

Akce pro dobrou věc

Kromě klasických přehlídek mohli návštěvníci zhlédnout vlasovou show či vystoupení houslového virtuosa Kristiana Vacka, jehož hudba skvěle doplňovala přehlídku. Několik šťastlivců si navíc odneslo domů zajímavou výhru od sponzorů této show.

Za zmínku rozhodně stojí, že celá akce podporovala občanské sdružení Haima, které pomáhá dětem s onkologickým onemocněním, což je velmi ušlechtilé.

Čeští andílci Victoria’s Secret

Zlatým hřebem večera byla přehlídka dámského spodního prádla Victoria’s Secret, která potěšila jak ženské, tak mužské oko. Krásná paví pera či balónky zdobily už tak nádherné komplety. Modelky si tuto přehlídku velmi užívaly a jejich hravé vystupování zajisté vykouzlilo úsměv nejednomu pozorovateli.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

FOTO: Spodní prádlo Victoria’s Secret ovládlo molo v plzeňském Parkhotelu