Menu
WomanOnly
Sex

FOTO: Tonya Graves pokřtila limitovaný český vibrátor. Půlka kusů je již prodaná

Redakce

Redakce

27. 11. 2015

Whoop.de.doo – sada erotických pomůcek pro ženy byla ještě před třemi lety studentským konceptem. Nyní se ovšem nová česká značka, zaměřující se na intimní produkty pro ženy a přirozenou komunikaci ohledně ženské sexuality, řadí ve svém oboru ke špičce. Přesně po dvou letech od uvedení Venušiných kuliček přišla oceněná designérka Anna Marešová s novým produktem, který včera pokřtila v pražské Hauch Gallery. Vibrátor pokřtili Tonya Graves, Monika Načeva a Mardoša ze skupiny Tatabojs.

Ve středu 25.11.Hauch Gallery představila designérka Anna Marešová dlouho očekávaný produkt- vibrátor. Společně s designérkou a kmotry výrobek pokřtilo asi 300 hostů. Ti mohli během slavnostního večera, kterým provázel herec Petr Prokop (divadlo Vosto5) poznat celý vývojový tým a nakonec si užít koncert kultovní kapely Johannes Benz.

Whoop.de.doo Vibrátor přichází v limitované edici 500 kusů a více než polovina je již předprodána zájemcům z celého světa, kteří projekt podopořili v crowdfundingové kampani. Na další sérii se můžeme těšit po Novém roce. Od ostatních vibrátorů této kategorie se Whoop.de.doo vibrátor liší, kromě minimalistického vzhledu, zejména počtem motorků a jejich uložením v celo silikonovém těle, které je i tak zcela flexibilní. Místo klasického plus/mínus se vibrátor ovládá symboly, které vycházejí z Braillova písma a tak je manipulace s ním velmi intuitivní.  Protože Anna nenechává nic náhodě a důležitý je pro ní koncový zákazník, vývoj Venušiných kuliček konzultovala s gynekology, pro tento produkt přizvala na pomoc profesionální testerku.

Když před čtyřmi lety Anna Marešová získala za návrh erotických pomůcek Národní cenu za studentský design, chtěla projekt zrealizovat. Po vyčerpávajících jednáních s mnoha investory se rozhodla, že zkusí nejprve cestu vlastního financování. Založila firmu a pustila se se sama s malým týmem do budování značky. Anna je zastáncem lokální výroby a tak celý vývoj i výroba probíhá v České republice.

Designérka, upřednostňující kvalitu před kvantitou, uspěla již se svým prvním produktem, Whoop.de.doo Venušinými kuličkami. Prodala jich přes 2500 kusů, což dokazuje, že je funkčnost a čistota formy erotických hraček pro české ženy důležitá. I když je v České republice o Anniny produkty velký zájem, jejím plánem je však překročit hranice a postupně vybudovat značku, která má potenciál uspět i v globálním měřítku.

Produkty Whoop.de.doo kladou důraz na hygienu, funkci, jednoduchost a čistotu formy. Výrobní procesy probíhají v českých firmách Bender Robotics, SILROC CZ, a.s. a Činčera studio. Na výrobu se používají pouze kvalitní a zdravotně nezávadné materiály, např. Medical silicone či  +SWISS COTTON. Jejich jedinečnost spočívá v kombinaci kvalitního materiálu s jednoduchým anatomickým tvarem a s důmyslnou vnitřní mechanikou. Celý mechanismus je ukrytý pod celistvou vrstvou měkkého silikonu. Díky této silikonové vrstvě jsou erotické pomůcky Whoop.de.doo vodotěsné a hlavně stoprocentně hygienické.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

FOTO: Tonya Graves pokřtila limitovaný český vibrátor. Půlka kusů je již prodaná