Menu
WomanOnly
Móda a styl

Foto Trendy 2013: Zimní svetry s norským motivem a jiné vzory

Redakce

Redakce

25. 11. 2013

Svetry oblékáme celoročně, jsou ale výjimky, které se hodí pouze na zimní období. Svetry s Vánočním, zimním nebo také takzvaným norským vzorem se v jiném, než zimním období nenosí.

Zimní postavičky

Zdroj: hm.com, pullandbear.com, reserved.com

Svetr se sobem už nemusí být nechtěným dárkem. V tomto období obchody přetékají svetry s podobnými motivy. Sobi, jeleni, Santa Clausové, sovy, sněhuláci a podobné zimní motivy se objevují na každém druhém svetru. Módní značky si vychutnaly toto jedinečné období, kdy se tyto a další motivy hodí používat. Máte-li strach, že budete působit infantilně, vyhněte se svetrům s postavičkami z komiksů a jiných kreslených pohádek.

Módní trendy 2013: jak nosit šedý svetr a s čím ho kombinovat?

Norský vzor

Norský vzor je každoroční klasika zimního období. Tímto vzorem v zimě nic nezkazíte. Svetry s norským vzorem jsou neutrální, nikoliv nudné. Nevšední typy vloček propojené různými čárkami a obrazci dokonale vystihují zimní atmosféru. I do norského vzoru se často zaběhne nejeden sob.

Příjemné barvy

Ve výlohách obchodů jsou nabízeny svetry všech barev, převládají však klidnější tóny, jako kombinace béžové, šedé, vínové, červené, modré či černé. Nesmrtelná bílo-červená kombinace je pro Vánoce typická. Užijte si toto jedinečné období v příjemném svetru, který Vám zpříjemní Vánoční atmosféru a zahřeje na honu za Vánočními dárky.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Foto Trendy 2013: Zimní svetry s norským motivem a jiné vzory