Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Foto Zac Efron: Neskutečná proměna ze zajíčka na horu svalů

Adéla Lišková

Adéla Lišková

15. 3. 2016

Od té doby, co nás Zac Efron všechny dostal jako roztomilý basketbalista Troy z High School Musical, uplynulo už 10 let. Teď je z něj korba.

Film Muzikál ze střední (High School Musical), který Zaca Efrona proslavil, se setkal s velkým úspěchem. Nicméně se jednalo především o úspěch u náctiletých děvčat.

Tvář brakových komedií

U kritiků už tato maličko kýčovitá romantická muzikálová komedie tak úspěšná nebyla, vlastně spíše naopak. Ostatně podobně dopadla i většina dalších filmů, v kterých si Zac zahrál (Znovu 17, Hairspray, Šťastný Nový rok, Talisman, Sousedi, Nezadaní, We Are Your Friends…).

Zac tak na svou velkou roli ještě stále čeká. A možná se mu poštěstí díky změně image. Podívejte se, jak se z nevinně vyhlížejícího klučíka stal nadupaný svalovec.

Co Zac chystá dál

Letos můžete Zaca vidět ve filmech Sousedi 2 a Dirty Grandpa, kde si zahraje po boku Roberta De Niro. A proč tak posiluje? Ona velká role se Zacovi možná rýsuje ve filmu Baywatch, který by měl vyjít příští rok. A když už má jít do plavek, nechce nic nechat náhodě.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Foto Zac Efron: Neskutečná proměna ze zajíčka na horu svalů