Menu
WomanOnly
Móda a styl

Galerie: Jak správně nosit šperky. Vyberte si ty, které vám sednou

Adéla Beranová

Adéla Beranová

27. 4. 2014

Máte doma plno šperků, ale stále si nejste jistí, jak je správně zkombinovat? Přinášíme vám malý manuál, jak vybrat šperky pro každý den, na léto či na párty. 

Zdroj: Modnidoplnky.cz

Zdroj: Modnidoplnky.cz

Šperky pro každý den

Šperk, který si můžete vzít do zaměstnání či do posluchárny nebo na nákupy by měl být především praktický. Budete ho nosit celý den, proto nesmí nijak překážet. Vybírejte drobné prstýnky, pecičkové náušnice, ale i vkusné hodinky. V tomto případě platí, že méně je více. Vzít si můžete samozřejmě i výraznější kousek, ale nechte ho vyniknout a další šperky už nepřidávejte.

ECO8733

Zdroj: Klenoty Aurum

S létem se odvažte

Sluneční paprsky, odhalená pokožka, ideálně lehce opálená, přímo vybízí k výrazným šperkům. Letošním hitem bude vrstvení a to nejen v oblékání. Bez obav nechte šperk převzít kontrolu nad vaším outfitem. Třeba na jednoduchý top navrstvěte různé náhrdelníky.

„Můžete vybírat z ohromného množství stylů, od zlatých řetězů a řetízků až ke korálovým a drobným šňůrkový náhrdelníkům s přívěsky,“ radí Jana Zbořilová ze Šperky.cz. „Stejně dobře vypadá vrsvení u náramků. Držte se jednoho stylu a nemůžete sáhnout vedle,“ dodává.

Zdroj: Sperky.cz

Zdroj: Sperky.cz

Barevné mámení

V létě se připravte na explozi barev v kombinaci s tradičními tvary, jdoucími daleko do minulosti. Záplavy tyrkysové, korálové, citronové či růžových a zelených odstínů – léto přeje inovativním nápadům. Pozor ale na přílišné kombinování, výrazné šperky nesnesou konkurenci, slaďte je jen s odpovídajícím lakem na nehty.

NixonThe_VegaYellow_900Kc_zdroj_foto_HodinkyCZ

Zdroj: Hodinky.cz

Experimentujte, nebojte se žádných  nevšedností

Módní trendy pro letošek přejí spojení zdánlivě nespojitelného. Vezměte si obyčejné bavlněné tričko nebo jednobarevnou mikinu bez kapuce a doplňte ji výrazným náhrdelníkem, silnými zlatými náramky nebo sáhněte po dlouhém luxusním řetízku s medailonkem nebo přívěskem. Zásadní je vytvořit dojem kontrastu obyčejného a luxusního. Tento trend rozhodně nepostrádá vtip a nadhled.

Zdroj: Sperky.cz

Zdroj: Sperky.cz

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Galerie: Jak správně nosit šperky. Vyberte si ty, které vám sednou