Menu
WomanOnly
Módní trendy léto 2023

Galerie: Originální letní kousky, kterými zaručeně zaujmete

Adéla Beranová

Adéla Beranová

6. 7. 2014

Léto je v plném proudu, ale na nakupování letních doplňků i oblečení není nikdy pozdě. Hledáte inspiraci, co by vám přece jen ještě v letošní sezóně nemělo chybět? Nahlédněte pod pokličku módy v naší galerii.

Trička s potiskem

Symboly a nápisy jsou neutuchajícím zdrojem inspirace a ani letošní kolekci triček se nevyhnuly. Můžete na ně pohlížet z čistě estetického hlediska nebo v nich hledat hlubší významy. Bílé klasické tričko unese obě varianty.

Zdroj: Gate

Zdroj: Gate

Praktické i stylové kabelky

Krásné počasí přímo láká k výletům a objevování nových krajů. Všechny známe, jak je nepříjemné nosit se celý den s velkou tačkou a tak na takové příležitosti automaticky sáhneme po menších a praktických kabelkách. 

Můžete je nosit jen přes rameno nebo ještě pohodlněji křížem. Nechte se inspirovat přírodními barvami, kůží a drobnými detaily v podobě přezek a zipů.

Zdroj: CCC

Zdroj: CCC

S americkou duší i bez ní

Nemusíte být američtí patrioti, abyste si oblíbili módu s potiskem vlajky USA, ten je již mnoho let nestárnoucí módní stálicí. Pruhy a hvězdy patří k hlavním motivům tohoto vzoru a nejlépe vyniknou na obuvi a doplňcích jako jsou kabelky. Nepřehlédnutelná budete třeba v teniskách, které jsou vhodné k bavlněným kalhotám i úzkým džínům.

Zdroj: Gate

Zdroj: Gate

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Galerie: Originální letní kousky, kterými zaručeně zaujmete