Menu
WomanOnly
Módní trendy léto 2023

Galerie: Tipy co si vzít na sebe v trochu rebelském stylu

Adéla Beranová

Adéla Beranová

29. 7. 2014

Hledáte vlastní styl a nechcete se přizpůsobovat diktátu aktuálních kolekcí a nabídce módních obchodů? Vyzkoušejte třeba trochu rebelský, přitom ale sexy rockerský styl. Jeho základními kousky jsou džínová bunda, krajkové kozačky a stylové doplňky.

Rafinovaná krajka

Něžná, romantická a svůdná, přesně taková je krajka. Nikoho už nezaskočí na balerínkách nebo teniskách, ale nízké krajkové kozačky? Kombinace pevné kůže, kovových pžezek a krajky je rozhodně neotřelá a stylová.

Bez džísky ani ránu

Džíska už se nosí víc než jedno století, ale z módy nejspíš nikdy nevyjde. Postupně si totiž vydobyla výsostné postavení kultovního kousku, má styl a stále se nosí téměř ke všemu. Je to jeden z nejuniverzálnějších kousků šatníku. Můžete si vybrat volnější nebo slimový styl, dokonce i v oversized verzi zaujmete na první pohled!

Zdroj: Levi´s

Zdroj: Levi´s

Doplňky dodají šmrnc

Outfit bez doplňků je jako nedodělaná práce. Ozdobte se třeba luxusními hodinkami. Storm teď přichází s elegantním provedením designu s urbanistickými prvky a industriálním appealem. Hodinky jsou k dostání v růžovém zlatě, stříbře i klasickém zlatě.

Zdroj: Storm

Zdroj: Storm

Už chybí jen kabelka, lepší je ale rebelský batoh!

Candy Friday je moderní polská designová značka, která nabzí tašky a batoh. Jejich stylové doplňky s kovovým efektem zaručují jedinečný styl, který rozzáří městskou šeď!

Zdroj: Candy Friday

Zdroj: Candy Friday

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Galerie: Tipy co si vzít na sebe v trochu rebelském stylu