Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Hlavní důvody, proč elektrokola rostou u žen v oblibě

Být fit, v dokonalé kondici a zároveň atraktivní a stále v dobré náladě – to je v dnešní době ne zrovna snadný cíl. I když jsou často ženy označovány za křehké pohlaví, jsou uvnitř silnější, než se může zdát, a to i přesto, že je to leckdy nadlidský úkol. Ženy však ví, že o sebe musí pečovat, aby zvládly všechny své povinnosti i předsevzetí, a na čerstvém vzduchu se ladí postava i mysl doslova na jedničku. A dámské elektrokolo je pro toto poslání jako stvořené!

Proč si nenechat ujet dámské elektrokolo?

Protože dokáže zapracovat na vašem zdraví, fyzičce i duševní pohodě. Vrátí vám ztracené sebevědomí, dopřeje soběstačnost a nenechá na holičkách ani s přibývajícími léty. Elektrokolo je skutečně fenoménem poslední doby, který mění zažité stereotypy a stává se dokonalým dopravním prostředkem, rehabilitačním prvkem i parťákem pro chvíli pohody i nepohody. Každá žena touží po dokonalé postavě, a ne vždy je snadné jí dosáhnout. V sedle elektrokola se však přebytečných kilogramů i nechtěných faldíků zbavuje snadno a rychle. A hlavně bez potu, studu a námahy. Díky dopomoci, kterou vám dámské elektrokolo pošle při každém sešlápnutí do pedálů, můžete z naprosté nuly budovat svou kondici i fyzickou sílu, dokonale zpevnit všechny svaly a vyladit postavu k dokonalosti.

S postupem času, jak se bude vaše výkonnost zvyšovat, můžete intenzitu dopomoci snižovat a přidávat si tak zcela přirozeně, bezbolestně a postupně, zátěž a pracovat na svém zdraví. A protože ve zdravém těle sídlí i zdravý duch, vaše starosti, stresy i trable necháte v sedle elektrokola daleko za sebou a pojedete si vstříc duševní vyrovnanosti a pohodě. A to vše s bonusem pohybu a pobytu na čerstvém vzduchu – cestou i necestou.

Co může dámské elektrokolo nabídnout?

Radost z jízdy, dobré nálady i ze života samotného. Ano, o elektrokole se – ne nadarmo – říká, že vám vlije novou krev do žil a vrátí vás do života. A není se co divit. Vyřídit, obstarat a zařídit toho musí každá žena za den skutečně hodně. A času není nazbyt. V sedle elektrokola se však vaše zažité stereotypy změní, a navíc získáte v rámci plnění všech svých povinností i kus času sama pro sebe – elektrokolo tak hravě nahradí posilovnu i tělocvičnu a při jízdě do školy, do zaměstnání či při obstarávání nákupů a pochůzek zapracujete na svém dokonalém já.

Pokud vám není lhostejné životní prostředí, jistě vás potěší i fakt, že jízda na elektrokole je ekologická a během jízdy neprodukuje elektrokolo žádný hluk, smog ani zplodiny. Provoz elektrokola je také vysoce ekonomický a nezatíží váš rodinný rozpočet, což ocení každá hospodyňka.

Velkou předností dámského elektrokola je také fakt, že pro jízdu na něm rozhodně nepotřebujete žádné zvláštní schopnosti ani zkušenosti a nemusíte si vyřizovat ani řidičský průkaz či s elektrokolem podstupovat STK.

Elektrokolo také šetří váš tak drahocenný čas. Zatímco motoristé musí ve svých automobilech při ranní či odpolední špičce přetrpět nekonečné kolony a dopravní zácpy, elektrokolo nemá problém ani s dopravní uzavírkou a zaparkujete s ním doslova kdekoli.

I když se to může zdát k nevíře, elektrokolo dokonce zapracuje i na vašich rodinných či přátelských vztazích. Nechce s vámi partner nikam na kole na výlet, protože na vás musí všude čekat a vás takový výlet taky neláká, protože trpět posměch a uštěpačné poznámky nemáte zapotřebí? S tím je v sedle elekrokola konec! Elektrokolo stírá výkonnostní i věkové rozdíly a na výlet můžete klidně vyrazit se svou životní láskou i přáteli bez toho, aniž by na vás na každém rohu museli čekat.

Elektrokola pro ženy

Čím je dámské elektrokolo specifické

Výhody jízdy na elektrokole jsme vám představili, je však načase si říci, v čem je také přímo dámské elektrokolo lepší než klasické elektrokolo určené pro muže i ženy. Nutno samozřejmě podotknout, že vždy záleží na tom, abyste se při jízdě na elektrokole cítily pohodlně a přirozeně a to, i když jste žena, můžete klidně i v sedle běžného elektrokola. To dámské je však uzpůsobeno specifikám ženské postavy, a tak se ženy v jeho sedle cítí mnohdy lépe. Ženy jsou totiž od přírody obvykle menšího vzrůstu než muži a jejich tělesná konstituce je drobnější. A tento fakt kopírují právě dámská elektrokola.

 

Dámská elektrokola charakterizuje:

  • upravená geometrie rámu usnadňující nasedání a sesedání z elektrokola
  • snížená horní rámová trubka elektrokola
  • kratší představec
  • užší řídítka kopírující užší ramena ženské postavy
  • tvar a velikost sedla kopírující ženskou pánev
  • velmi moderní a atraktivní design a hra s barvami, což každá žena cyklistka jistě ocení

To, jestli se letos dostanete na vaši zaslouženou dovolenou k moři, vám bohužel nikdo nezaručí, ale na kole po Česku můžete vyrazit klidně hned. Tak neváhejte a vyražte vstříc novým zážitkům a vaší vysněné postavě.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Hlavní důvody, proč elektrokola rostou u žen v oblibě