Menu
WomanOnly
Horoskopy

Horoskop na duben 2020. Co nás čeká v dalším koronavirovém měsíci?

Pandemie koronaviru ochromila celou lidskou společnost. Striktní vládní opatření i nebezpečí nákazy koronavirem nenechávají nikoho v klidu a dotýkají se nás všech. Zajímá vás, co na to říkají hvězdy a zda se už konečně v dubnu zablýská na lepší časy? S čím tedy můžeme z astrologického hlediska počítat?

Vzhledem k tomu, že koronakrize postihla nás všechny, přečtěte si tentokrát předpověď, zaměřenou na jednotlivé oblasti našeho života, která v období jednotlivých dekád dubna 2020 bude platit pro všechna znamení zvěrokruhu.

Koronavirus na ústupu: Kdy skončí koronakrize?

Březen, do domácí karantény vlezem. Duben, ještě tam budem. Asi tak nějak, ale mám pro vás dobrou zprávu – v dubnu bude lépe. A pokud to všechno vydržíme, kromě celodubnového šití roušek si na květen už můžeme začít vyrábět mávátka. Během dubna bude třeba ošéfovat impulzivní a naštvané chování mnoha lidí, jejich horké hlavy, iracionalitu a podléhání iluzím, počínající alkoholismus, drogovou závislost a duševní choroby lidí v karanténě a docházející trpělivost zaměstnanců a podnikatelů. Každopádně nás všechny duben pěkně provětrá a mohou přijít nejrůznější změny i překvapivý vývoj situace týkající se pandemie koronaviru.

Láska a vztahy v dubnu 2020: Předpověď pro všechna znamení zvěrokruhu

Karanténa a jaro způsobí jednu zásadní věc. Lidé budou neskutečně prahnout po lásce a milování. Nebude za to moci pouze postavení planety Venuše a Marsu během dubna. Lidé jdou hodně do sebe a uvědomují si to, co je opravdu důležité. Nikdo nechce být sám. Jarní počasí a tíživá situace nás všechny budou podněcovat k tomu, abychom žili pro lásku a abychom žili naplno.

Těžko uvádět, které znamení bude v dubnu nejroztouženější, ale můžeme očekávat zesílené jarní touhy u býků, blíženců, štírů, vodnářů, lvů, střelců a nakonec i u vah. Zdá se, že jsem téměř nikoho nevynechala, kromě chladného kozoroha, který to má teď těžké, zasněných ryb, které možná raději upřednostní platonickou lásku a pedantské panny, která nejspíše z karantény nevystrčí nos.

Práce a finance v horoskopu: Jaké změny nás čekají?

Asi nikoho nepřekvapí, že strach o práci a o peníze mezi lidmi udělá své. Každý si bude hrabat na svém písečku a přemýšlet, jak na nově vzniklé situaci vydělat. Právě v tyto těžké chvíle se ukazuje, jací lidé doopravdy jsou, jaké mají stránky a jakým způsobem dokáží zacházet se svou temnou stránkou. Nebojte se, svoje alter ego máme všichni. I vy.

Pozitivem je, že se lidé snaží tvořit, budovat, vyrábět a v dubnu to bude rozhodně patrné. I když se objeví mezi lidmi nejistota a chaos, budou se skutečně snažit vymýšlet všechno možné. A jaro je ideálním začátkem k tomu, abychom si vlastnoručně nasadili a vypěstovali vlastní plodiny, abychom se snažili pěstovat zeleninu, farmařit, sbírat jedlé květy a vyrábět si všechno doma sami ve velkém. Rozhodně to bude odpovídat celosvětové situaci, kterou postihla koronakrize, ze které se všichni jen tak nevzpamatujeme.

Zemědělci a farmáři se do toho opřou ve velkém, ženy se budou věnovat domácí výrobě a všichni budeme přemýšlet nad tím, jak ušetřit finance. Tohle všechno rozhodně prospěje ekologii a dozajista to potěší naši planetu.

Myšlení, studium, filozofie, ezoterika

Horoskop na duben 2020 také ukazuje, jakým způsobem budou lidé přemýšlet a hledat řešení, jak zvládnout koronakrizi. Duben bude nahrávat nejrůznějším konspiračním teoriím a mystickým aspektům a také se posílí různé ezoterické proudy a hnutí New Age. Lidé budou kritizovat vládu, filozofovat, podléhat nejistotě a klamným dojmům, z uvažování se může zcela vytratit racionální náhled.

Ezoterika a jakýkoli únik od reality budou mít zelenou. My ale tady nepotřebujeme spící panny a ty, kteří nevědí, co chtějí a umí o problémech pouze mluvit. Zachránit se to dá tvořivostí a inklinováním k umění. Hudba a skutečné umění by měly mít vždy pevnou preferenci mezi lidmi. Pomůže to nejen zlepšit náladu a udržet relativní normalitu duševního stavu národa, ale je to rozhodně lepší než proudy naštvaných lidí a jejich útěky k alkoholu a drogám.

Během dubna bude třeba počítat s nepokoji mezi lidmi, s impulzivním jednáním, s pokusy o rebelii nebo se značně docházející trpělivostí. Horká beraní hlava holt udělá své a mohou přijít i opravdu nečekané změny. Chce to kolektivní klid, proto by i nějaké kolektivní meditace a jistý únik k mystice a umění lidem rozhodně neuškodil, naopak by to mohlo velice pomoct!

Která znamení zvěrokruhu by se měla mít na pozoru?

Berani možná budou naštvaní, že nemohou oslavit narozeniny podle svých představ a právě oni budou mít docela velký problém s trpělivostí a sebeovládáním. Ani váhy na tom nebudou nejlépe, ale zdá se, že se u nich ledacos obrátí k lepšímu. Citliví raci by raději měli zůstat doma a vodnáři by se měli hodit do klidu hlavně od druhé půlky měsíce. Totéž platí pro znamení štíra.

Která znamení zvěrokruhu se budou mít v dubnu 2020 nejlépe?

Býci jsou poměrně odolní, vodnář se bude radovat v první polovině dubna a docela fajn se budou mít blíženci. Také ryby nebo lvi na tom nebudou nejhůř. I vy ostatní se můžete mít v rámci možností dobře. Záleží na tom, jak dobře se chcete mít.

Ohodnoťte tento článek:
2,2
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Horoskop na duben 2020. Co nás čeká v dalším koronavirovém měsíci?