Menu
WomanOnly
Horoskopy

Horoskop na květen 2020 pro všechna znamení

Co říkají hvězdy a jak se bude dařit jednotlivým znamením zvěrokruhu v měsíci lásky květnu? Všichni již netrpělivě čekáme na rozvolnění přísných vládních opatření kvůli pandemii koronaviru. Doufáme, že sluneční paprsky a příroda v rozpuku rozehřejí naše srdce, vnesou novou energii do našich žil a přispějí k upevnění fyzického i duševního zdraví nás všech! Budou nám planety v květnu přát?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani, pro vás bude květen opravdovým měsícem lásky. Pokud ještě nejste zamilovaní, jistě se brzy vaše bystré beraní oko poohlédne po nějakém vhodném objektu vaší lásky a touhy. Užívejte si krásného počasí a pusťte se naplno do práce a do realizace vašich dlouhodobých plánů a cílů. Morálka a ukázněnost pro vás teď budou spíše neznámá a neslušná slova, vládnout vám bude netrpělivost vaší horké hlavy a možná i trochu vzteku ve chvílích, kdy věci nepůjdou tak rychle a tak moc podle vašich plánů, jak byste si představovali. Stále u vás bude platit opatrnost před riskantním chováním, před úrazy a nehodami. I když je vaše hlava tvrdá a odolná, je lepší si ji chránit.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, první půlka měsíce nebude žádná hitparáda, na jakou jste asi doposud byli zvyklí, ale od poloviny května zase vaše energie půjde nahoru. Můžete směle pokračovat ve svých dlouhodobých plánech a projektech, jen nezapomínejte odpočívat. S některými věcmi nepůjde pohnout tak rychle, jak byste možná potřebovali, ale určitě vám to zase tak vadit nebude. Vy umíte čekat a trpělivě hrabat kopýtkem na jednom místě. Dokážete být vytrvalí a postupovat vpřed pomalu a s rozvahou. Užívejte si krásné jarní počasí se svými nejbližšími, a pokud jste zrovna sami, nebojte se, do měsíce byste mohli najít novou lásku. Změny vám přejí a nebude jich málo!

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, vy v květnu, stejně jako býci, oslavíte své narozeniny. Navíc by vám po celý měsíc květen mělo přát štěstí v lásce i ve všem, do čeho se pustíte. Koncentrujte svou energii na jeden cíl, zpočátku vám to možná nepůjde snadno a hlava vám bude odbíhat do nejrůznějších myslitelných sfér, ale jistě se to podaří. Dokončete studia, autoškolu, neodcházejte zbrkle z práce, zkuste více dotahovat věci do konce a chvíli počkat, všechno není hned. Lásku si užívejte plnými doušky, podnikněte výlet do přírody s pejskem nebo s blízkým přítelem, vyčistěte si hlavu. Zkuste stát více nohama na zemi, i když je to někdy opravdu těžké. Od druhé poloviny měsíce na vás mohou dolehnout starosti a nenaplnění vašich vysněných představ. Ale nebojte se, zase bude lépe.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, čeká vás příjemný rozkvetlý měsíc květen, který si náležitě užijete. Oproti předcházejícím měsícům pocítíte značnou úlevu a začnete mít pocit, že se blýská na lepší časy. Ještě stále pro vás platí neopomenout návštěvy u lékaře a prohlídky, které se týkají dlouhodobých chronických záležitostí, ale nejdůležitější bude, když vám doslova spadne kámen ze srdce a začnete si namísto trápení pořádně užívat života. Vaše energie a aktivita porostou a budete se těšit na léto a na příjemné teplé dny se svými nejbližšími. Začněte cvičit jógu, rozhodně byste měli i trochu zhubnout do plavek a neřešte problémy jídlem! Všechno se bude pomalu zlepšovat.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi, s uvolněním atmosféry a s přibývajícími teplými dny začnete vymýšlet ledacos nového a budete toužit po realizaci svých nejúžasnějších nápadů, ale bohužel všechno nepůjde tak, jak byste si zrovna představovali. Váš květen bude ještě poněkud ve stavu omezení a bude potřeba trocha vaší trpělivosti. Jakoby jste se na něco moc těšili, ale prozatím si to ještě nemohli naplno vychutnat. Ovšem druhá polovina měsíce května už bude skvělá a můžete si všechno vychutnávat plnými doušky. I pro vás platí opatrovat si zdraví, srdce, nepřejídat se a hlavně se nerozčilovat. Dávejte si pozor na úrazy a nebuďte zbrklí. Jaro vás dozajista rozvášnilo, ale buďte opatrní!

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, vy budete v květnu hodně na zahrádce a v přírodě. Jarní počasí vám udělá opravdu dobře. Dbejte na své zdraví a hlavně si opatrujte dýchací cesty. Neuškodí vám kontrola na alergologii a imunologii, možná vás trápí jarní alergie nebo astma. S nadšením se pustíte do práce a neúnavně budete dělat všechno, co se po vás žádá, ale už toho bylo dlouhodobě hodně a velký nápor stresu a pracovních povinností je třeba někdy odlehčit a okořenit odpočinkem. I když vás práce naplňuje a uspokojuje, dovolte si někdy být líní a jen tak relaxovat v přírodě. Nebojte se přicházejících změn a uvolněte se, prosím.

Čínský horoskop a znamení kovové Krysy v roce 2020

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, nemáte za sebou lehké měsíce, ale měsíc lásky květen vám opravdu rozproudí krev v žilách a přinese zaslouženou radost a pocit štěstí. Možná se zamilujete nebo si konečně budete moci odpočinout a užít si zábavu dle svých představ. Pro vás je velice těžké trávit čas v osamění, jste společenští tvorové, kteří miluji zábavu, umění a kulturu. Možná vám už chyběli přátelé a současné omezení se na vás hodně podepsalo. Najednou se pro vás otevřou dveře a nebudete vědět, co dříve. Zůstaňte vyrovnaní a koncentrujte energii na jednu věc, nic se nemá přehánět. V práci to ustojíte, a pokud plánujete nějaké změny, hlavně pozvolna a neunáhlete se!

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, vám se uleví hlavně od druhé poloviny měsíce května. Budete se cítit velice dobře, tak nějak více svobodně a uvolněně, jakoby ve svém živlu. I když asi zrovna nebudete skákat nadšením, alespoň kolem sebe nebudete plivat svůj pověstný jed ze svého sarkastického štířího ocásku. Současné období pro vás nebylo jednoduché, bylo v něm spousta stresu a tlaku na výkon, potřeba něco ustát. Možná vás také trápily zdravotní problémy. Pak přišel čas, kdy už to takhle dále nešlo a chtěli jste utéct někam hodně daleko. Nebojte se snů, vizí, mystiky a duševního odpočinku. Jste velice vnímaví a senzitivní, bez reality se klidně obejdete, ale pouze na chvíli. Stejně vás v ní stále něco drží, něco, co vás pohání vpřed a zároveň omezuje. Je čas najít v sobě rovnováhu, nebo se o to alespoň pokusit…

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, nejspíše jste zamilovaní a romantické procházky a polibky pod rozkvetlou třešní si užíváte naplno. Však už bylo načase! Prozatím jste se měli celkem fajn a všechno jste ustáli. Nyní ale přichází čas změny. Uvědomujete si, že procházka rajskou zahradou existuje jen ve vaší hlavě a nebude trvat věčně. Vraťte se zpátky na zem a rozhlédněte se kolem sebe, abyste si uvědomili, kde vlastně stojíte. Pozor na iluze, vytváření vzdušných zámků, prokrastinaci nebo řešení problémů alkoholem. Podívejte se sami do sebe a rozhodněte se, jak chcete dále žít, s kým a třeba i kde. Je zkrátka potřeba srovnat si priority a nebát se budoucnosti. Pomohou vám procházky v přírodě a relax v podobě přiměřeného sportu.

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorozi, po předchozích útrapách si můžete vydechnout. Měsíc lásky květen pro vás bude velmi naplněný a šťastný. Pokud jste strádali, všechno se v průběhu května zlepší tak nejvíce, jak jen to bude možné. Budete se cítit dobře a ve vašich žilách bude proudit nová krev, která vám dá novou energii a sílu. S nadšením se vrhnete do všeho, co se prozatím nepodařilo, anebo jste už ani nevěřili, že se to někdy podaří. Odpočívejte, meditujte, věnujte se tělesnému cvičení a duševní hygieně. Květnová atmosféra vás zjemní, otevře vaše srdce a umožní vašim ledům roztát. Staré křivdy půjdou stranou a znovu začnete věřit sami v sebe, v dobro a v lásku.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři, váš měsíc květen bude transformační. Projdete si obdobím, kdy bude třeba překonat všechno staré a nefunkční, bolestivé a stagnující, a otevře se vám prostor pro čerpání nové energie a budování vašeho dalšího životního směřování. Jako byste náhle chtěli na svá bedra vzít budoucnost celého světa a bude vás to nesmírně tížit. Možná vás ale čeká i nová láska. Opatrujte si krk a dýchací cesty, zbytečně neriskujte se a nebojte se pořádně zabrat a vytrvat. I když všechno nepůjde hned a nejspíše vás bude trápit materiální tíseň, zaměřte se na jiné hodnoty a čerpejte z duševního bohatství. Druhá polovina měsíce bude velmi příjemná a odlehčená. Budete se cítit osvobozeně.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, také vy v květnu převezmete větší zodpovědnost a začnete být více aktivní. Pozor jen na to, abyste si na svá bedra nenakládali příliš a nesnažili se řešit problémy, které vám už nepatří. Dejte si do pořádku především vlastní život, vyřešte nefunkční vztahy, buďte aktivní a činorodí v praktických věcech a nebojte se změn. Sebeobětování nebo směřování energie tam, kde to nemá smysl, nikomu nepomůže. Stanovte si priority a těšte se z nových časů, i když se nejspíše budete cítit nešťastní a nespokojení, protože jste si vysnili zcela něco jiného než je to, co nyní prožíváte, nebojte se, nebude to tak napořád. Opatrujte si imunitní systém a hlavně psychiku.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Horoskop na květen 2020 pro všechna znamení