Menu
WomanOnly
Horoskopy

Horoskop na léto 2019. Co čeká vaše znamení?

Už víte, kam pojedete letos na dovolenou? Máte představu, jak byste si přáli prožít léto? Možná vám napoví postavení hvězd a popostrčí vás tím správným směrem!

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani, v průběhu léta budete plní energie, vitality a síly. Můžete se naplno věnovat sportu, výletům i práci. Pokud jste zamilovaní, budete svou lásku i vášeň prožívat naplno, s veškerou intenzitou i občasnou bolestí v srdci, která k tomu patří. Neztrácejte hlavu a soustřeďte se na to, abyste měli ve svém životě radost. Nejžhavější a nejkrásnější chvíle zažijete v průběhu srpna. Konec léta už bude klidnější.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, nebojte se změn, které vstupují do vašeho života. I když to bude místy trochu doutnat a jiskřit, přesto to může být pro vás přínosné. Stačí jen dokázat si udržet svůj pověstný klid a nadhled, který ti, jež tomu vůbec nerozumí, považují za pohodlnost a lenost. V žádném případě se nerozčilujte a snažte se o hledání kompromisů a smírčích řešení. Pro vás bude příjemnějším měsícem červenec.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, vám se přes léto mohou zapalovat lýtka. Zaměřte pozornost na zábavu, tvůrčí činnost, letní studium, věnujte se dětem nebo kolektivním sportům. Možná si prožijete letní romanci, na kterou nikdy nezapomenete. Konec léta vás vrátí zpátky na zem, vykročte vstříc běžným pracovním a studijním povinnostem. A nebojte se jich, stejně přece víte, že vás neskonale naplňují a baví.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, užijte si krásné léto a oslavte své narozeniny v rodinném kruhu a se vší parádou. Doposud to možná trochu bouřilo, řešili jste náročné vztahové, rodinné či emocionální situace, ale během léta byste si měli konečně odpočinout. Úleva nastane už v průběhu července a začnete se více radovat ze života. Nebraňte se změnám a buďte aktivní. Možná se budete cítit pod tlakem a budou na vás kladeny nároky v oblasti práce, podnikání či studia a přípravy ke státnicím, ale nebojte se, v srpnu se vše vyřeší a oddechnete si. Konec srpna bude podnětný, inspirující a činorodý, klidně si naplánujte dovolenou až na toto období, anebo na začátek září.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi, i vy se můžete těšit na velkolepou oslavu narozenin, ve vašem případě ideálně v dobré společnosti rodiny a přátel, na zahradě u bazénu, při grilování a s výbornou muzikou. Váš červenec bude ale poněkud nervózní a napjatý, zřejmě máte hodně starostí, práce a nevyřešených záležitostí. Snažte se být v klidu a moc se nerozčilovat. Hledejte možnosti odpočinku a pobytu o samotě. Hrozí vám partnerská krize, ale budete i nakopnutí k tomu, abyste podali opravdu velké výkony. S veškerým nasazením se vám může dařit realizovat vaše cíle, anebo dosáhnete jistých úspěchů v podnikání. Srpen bude rozhodně příjemnější, šťastnější a zamilovanější. Pokud ztratíte hlavu, nebojte se, zase ji najdete.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, během léta budete aktivní a bude se vám skvěle dařit. Užijte si dobrou náladu, radost ze života a naplánujte si báječnou dovolenou se svými blízkými, pobyt na horách nebo takové aktivity, které vás budou těšit. Pokud jste zamilované, těšte se z přítomnosti toho druhého, koncem srpna vás čeká nejedna žhavá chvilka a spousta změn. Nebraňte se jim a nebrzděte si svůj rozlet strachem. Všechno sice nepůjde zpočátku úplně dle očekávání, ale dobře víte, že i vztah je třeba budovat, ne si vytvářet vzdušné zámky.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, vaše léto bude poněkud kontroverzní. Na jednu stranu v sobě budete mít jisté odhodlání plynoucí z rozhodnutí, radost a vášeň, na druhou stranu se možná v hlavě stále objeví takové myšlenky, které vás nebudou zrovna činit nejšťastnějšími. Možná budete příliš vzpomínat na minulost. Červenec rozhodně není příliš vhodný pro žádná životní rozhodnutí a zbrklá řešení. V srpnu se budete cítit mnohem lépe a konečně začnete mít pocit, že děláte správnou věc. Konec léta bude klidnější.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, váš začátek léta bude radostný a šťastný. Prožijte si romantickou dovolenou u moře se svojí láskou, odpočiňte si a radujte se z každého dne, který máte před sebou. Někdy je realita těžší než se dá unést, ale i přesto existují drobné radosti, které nás činí šťastnými. Od druhé poloviny léta můžete začít pociťovat těžkosti a napětí, srpen bude v tomhle ohledu poněkud horší. Opatrujte si srdce a cévy, nechoďte příliš na sluníčko. Od půlky srpna vše bude zase lepší a nastane pro vás úleva. Pomůže vám práce, praktické záležitosti a soustředění energie na jeden cíl.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, váš čas nastává zhruba od půlky července. Přestaňte se utápět v sebelítosti, alkoholu nebo zdravotních problémech a raději vyběhněte vstříc dobrodružství. Pracujte, sportujte, anebo se milujte. Čeká vás báječné léto plné radosti, tak toho rozhodně využijte k zábavě i k odpočinku. Pokud jste zamilovaní, prožívejte svou lásku naplno, nemusí totiž trvat dlouho. Konec léta bude náročný, kritický a smutný. Pokud se však naučíte něco přijmout a vyřešit svou situaci konstruktivně, můžete dále pokračovat na své cestě se vší grácií.

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorozi, už delší čas se cítíte pod tlakem a útočí na vás změny, které možná obtížně přijímáte. Pokud se nedaří v podnikání a máte o své budoucnosti zcela jiné představy, jednoduše přehoďte výhybku a soustřeďte veškerou energii na svůj nový cíl. Nezapomeňte však i během léta odpočívat, váš workoholismus někdy nezná mezí, ale mohli byste se snadno vyčerpat. Ideálním obdobím k tomu bude srpen, když už všechno bude doslova na palici. Od poloviny srpna pocítíte značnou úlevu a mělo by se začít ve všem dařit.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři, vaše léto bude v tom nejhlavnějším proudu tak trochu třaskavina. Pokud si srovnáte své priority, požadavky na partnera, uvědomíte si, co doopravdy chcete, bude to fajn. Odpočívejte, meditujte, cestujte a nevytvářejte zbytečné dusno – ani na pracovišti, ani ve vztahu. Vaše velká potřeba nezávislosti a jistá nevyzpytatelnost jsou sice někdy na zabití, ale i přesto dokážete být pro druhé velkou inspirací, a mnohdy i oporou. Konec léta bude poklidný, a pokud jste ještě nestihli dovolenou, klidně vyrazte na last minute.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, léto bude příjemné a pohodové, možná pro vás příliš horké. Zchlaďte svou hlavu i myšlenky, věnujte se rodině a snažte se udržovat klid a harmonii nejen ve vaší duši, ale i v celé rodině. Pokud prožíváte novou lásku, užívejte si naplno krásné chvíle a nehledejte ve vztahu problémy. Začněte uvažovat o své budoucnosti a případných změnách, konec léta přinese možnou existenciální a finanční tíhu, která vás donutí myslet více prakticky.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Horoskop na léto 2019. Co čeká vaše znamení?