Menu
WomanOnly
Horoskopy

Horoskop na prosinec 2017 pro všechna znamení

Horoskopy na prosinec bývají kouzelné, radostné a optimisticky laděné, neboť se v tomto měsíci oslavují nejkrásnější svátky v roce. Všichni se těší, co nového přinese další rok a pro negativní myšlenky snad ani není místo. Užijme si jej tedy bez zbytečného stresu. Štíři budou na vrcholu mánie, lvi a vodnáři dostanou zabrat, ale věřme jim, že to ustojí.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Nevyzpytatelná planeta Uran, která přináší změny a boří hranice i tradice, se nachází v poslední dekádě znamení berana. Lidem, kteří dlouho přešlapovali na místě, může ukázat nový životní směr. Berani narození v první dekádě můžou mít poněkud náročnější Vánoce, zejména v oblasti práce a financí. Ale i chudé Vánoce mohou být pěkné, hlavně když je rodina pohromadě. Pokud cítíte nespokojenost, vězte, že se vše brzy zlepší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býkům se bude dařit realizovat své sny. Nové nápady, vize, příležitosti a konstruktivně využitá tvůrčí energie. Možná vše nepůjde tak rychle podle vašich představ, ale je potřeba si uvědomit, že na dobrou věc se vyplatí si počkat. Během svátků především odpočívejte, protože když to přeženete a spálíte si motor, rekonvalescence bude dvakrát tak dlouhá.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Hlavně neztrácejte hlavu! Více než kdy jindy budete potřebovat oporu v racionálně založeném člověku. Před svátky se nestresujte, dořešte si a uzavřete všechny neukončené záležitosti, uvolněte se a tvořte, hrajte si, dívejte se na pohádky. Opravdu si můžete dovolit být znovu dětmi a těšit se na dárečky pod stromečkem.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci budou v prosinci neuvěřitelně aktivní. Nejen, že nastává období nových tvůrčích počinů, které mohou jít do velké hloubky, ale také se mohou objevit radostné události, vztahové extempore, žárlivé scény, vášnivé chvilky ve dvou a intuitivní napojení na Univerzum. Tak jako tak se budete věnovat předvánočnímu úklidu, pečení a zútulňování hnízdečka lásky nebo připravování radostí pro vaše drahé ratolesti. První dekáda raka nechť zapomene na pracovní stres a workholismus a věnuje se rodině a dětem. Pokud prožíváte napětí ve vztahu, vydržte, a aspoň na Vánoce se snažte být v klidu a nehádat se.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Ačkoli lvy pravděpodobně nebude opouštět elán a invence, na růžích ustláno už nějakou dobu nemají, a čím se bude blížit nový rok, tím může být jejich situace vyostřenější. Může jít o staré nevyřešené záležitosti, vztahové problémy nebo velký stres pramenící z velkých událostí z různých oblastech života. Je třeba to ustát, a i přesto si udělat pěkné Vánoce v klidném prostředí s nejbližší rodinou a dětmi. Lev by měl zvolnit i své pracovní tempo, hodně odpočívat, opatrovat si srdce a krevní oběh, stavovat se zdravě, ventilovat vztek a napětí konstruktivním způsobem, třeba fyzickou prací, sexem a sportem. Je potřeba naučit se vyjadřovat emoce, nebát se z hloubi duše říct to, co skutečně cítíme. A když by bylo potřeba, tak si i pořádně zařvat… lépe však v soukromí a neadresovat vztek na někoho blízkého, zejména ne na děti… Je vhodné se také učit sebeovládání, trpělivosti a pokoře.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Dejte si pozor, abyste to nepřehnali s vánočním úklidem. To, že máte sklony k puntičkářství a letošní prosinec bude pro vás aktivním měsícem, neznamená, že se u vás bude dát jíst z podlahy a ještě na Štědrý den budete bílit sklepy. Možná je čas vynést na povrch staré pavučiny, před koncem roku dořešit vše nedořešené, zasmát se sami sobě a jít dál podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Společensky založené váhy budou mít chuť uspořádat bláznivý vánoční večírek v práci a namísto smejčení doma si raději zatouží užít trochu té kultury. Po pracovní stránce ale může převládat napětí, přílišná zodpovědnost, nespokojenost nebo pocity frustrace. Zejména zrozenci první dekády mohou prožívat melancholické období. Chce to především klid, nohy v teple nebo se zajít někam odreagovat do dobré společnosti při vínku a výborné muzice.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Planeta Jupiter se nadále nachází ve znamení štíra a v průběhu prosince se k ní přidruží i Mars. Následky to může mít zcela viditelné. Je třeba se snažit využít narůstající energie konstruktivním způsobem a rozhoupat se k potřebným změnám, zároveň je dobré udržovat si pocit kontroly nad svým nevědomím. Může narůstat touha po moci, dominanci, pomstě. Také se mohou objevit žárlivost, vyostření partnerských vztahů, krize či úrazy. Pro klidné vánoce je zapotřebí velkého sebeovládání, vystříhání se všech návykových látek a alkoholu, srovnání si myšlenek, klidně za pomocí meditace, a hlavně – uvědomění si svého životního cíle se snahou vše vyřešit pokojným, konstruktivním a legálním způsobem. Kdo nemá rád Vánoce a je sám, raději ať se někam zavře a zavzpomíná na dobu, kdy mu bylo dobře. Kdyby bylo zle, ještě může třeba pomoct sex.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Někteří střelci oslaví narozeniny a budou se radovat z nových časů, které již brzy nastanou. Pokud jste doposud prožívali krizové období, vše nabere mnohem pozitivnější směr, jen tomu dejte ještě trochu času. Nesnažte se všechno kritizovat, kopat kolem sebe a hádat se s druhými lidmi, neobracejte vztek a nespokojenost proti sobě. Čekají vás nové začátky, vše staré a nefunkční půjde pryč.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Také kozorozi si užijí své narozeniny, do jejich znamení vstupuje Slunce, Venuše, Saturn, nachází se v něm již Černá Luna a dlouhodobě Pluto. Zdá se, že to bude pěkná nálož. Ale může to přinést mnoho pozitivního. Důležité interakce přinášejí důležité životní události. Vše, co uděláte, se vám může jednou zúročit. Události naberou jasný směr. Budete plni odhodlání, ctižádosti, půjdete si za svým. Na Vánoce zvolněte tempo a více odpočívejte, s Novým rokem se vrhněte do nového života, s čistou hlavou, jasnou myslí a konkrétní představou svého cíle.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři by se možná měli na svátky na všechno vykašlat a strávit chvíle s blízkými lidmi v soukromí. Zřejmě se dostaví jakýsi pocit životní nespokojenosti, potřeba sáhnout hodně hluboko a něco nedořešeného vytáhnout na povrch, změnit svůj dosavadní život nebo udělat něco nepředloženého. Touha po změně, která vlastně nejde dost dobře zrealizovat, vám může sice lehce přiotrávit svátky, ale vy se s tím jistě srovnáte. Po Vánocích půjdete dál s novou energií.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby by mohly celé svátky promeditovat na obláčku. Mělo by se vám dařit. Především po duchovní stránce, budete plni fantazie, intuice, snů, nových plánů a bude se dařit i s jejich realizací. Kolem Vánoc zažijete snad mystické chvíle. V myšlenkách a pocitech můžete jít do opravdu velké hloubky, možná budete i hodně přecitlivělí, senzitivní, dojati atmosférou Vánoc s vyhlídkou na nejistou budoucnost světa. Neberte si to tak a snažte se raději vykonat něco praktického, třeba pomoci potřebným.

Ohodnoťte tento článek:
4,3
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Horoskop na prosinec 2017 pro všechna znamení