Menu
WomanOnly
Horoskopy

Horoskop na říjen 2017 pro všechna znamení

Říjen bude vášnivý, expanzivní a hluboký. Lidé budou řešit především vztahy. Může dojít k mnoha rozchodům a rozvodům, ale také k navázání nových přátelství, spolupráce nebo partnerských svazků či sňatků. Bude třeba jít trochu do sebe, přehodnotit dosavadní život a učinit první kroky k produktivním změnám…

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pro zrozence první dekády bude obtížnější začátek října. Mohou mít pocit, že jim mozek odlétl někam na opačnou stranu polokoule a nebudou se moci k ničemu pořádně rozhoupat. V druhé polovině měsíce se zřejmě dostaví poněkud línější dny plné pocitů nespokojenosti nebo partnerského nesouladu, což by mohlo ke konci října i vyvrcholit hádkou a výbuchem emocí. Celkově pro berany platí, že nastává podzimní období klidu a jejich horké beraní hlavy budou až na mírnější hysterii hned zpočátku měsíce krotké. Přesto je třeba nezapomínat na směřování konstruktivní energie správným směrem. Také ti, kdož se narodili ve druhé dekádě si ke konci měsíce projdou značnými pocity nespokojenosti. Nejkritičtější říjen zažijí ti, kteří se narodili ve třetí dekádě, zejména kolem 15. dubna. Po celý měsíc je čeká náročné období, kdy by zřejmě nejraději vyletěli z kůže. Jako by do jejich života udeřil blesk, který jim může obrátit celý život naruby. Hrozí rozchody, rozluky, stěhování, transformace, neklid, významné životní události, ale třeba i nehody.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pro býky bude říjen ve znamení vášně. Příznivé aspekty zejména zrozencům třetí dekády pozvednou fyzickou energii, přivodí elán, rozproudí v žilách krev a rozdmýchají touhu. Můžete se zamilovat nebo si prožít vášnivý románek. Rovněž chování zrozenců druhé dekády začne být jaksi nerozumné, a to převážně ke konci měsíce. Hrozí napětí, nerozhodnost, pasivita a nespokojenost. Mohou se objevit komunikační problémy, zejména v mezilidských vztazích. Pro ty, kteří se narodili v první dekádě bude konec října trochu náročnější, možná budete mít pocit únavy, nespokojenosti, lenosti nebo napětí, vše se ale brzy v dobré obrátí.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blížence čeká lehce dramatické období. Zrozence druhé dekády mohou postihnout vztahové trable, nemožnost se pohnout z místa a napětí. Pro třetí dekádu to bude ještě horší, kolem 10. dne v měsíci získáte pocit, že se na vás valí hotová pohroma nebo budete chtít dokonce i někoho zabít. Ale nebudete se trápit dlouho, už od druhé poloviny měsíce pro vás vysvitne sluníčko a prozáří vaše dny příjemným rozpoložením. Možná dostanete nové nápady a podněty k tomu, jak vylepšit vaší životní situaci. Po 25. dni v měsíci bude zejména pro druhou a třetí dekádu pokračovat období štěstí, radosti, rozkoše, úspěchu i lásky.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci se mohou dlouhodobě cítit trochu ušlápnutí a pod tlakem, ale zrozence na konci druhé dekády v první půlce měsíce čeká láska, která však může zcela odporovat rozumu a vašim dosavadním zásadám. Možná se dostanete do vnitřního rozporu sami se sebou a uvidíte, zda u vás zvítězí rozum nebo vášeň. Pokud jste doposud dlouho citově a sexuálně strádali, je zřejmé, jak váš vnitřní rozpor dopadne. A nemusíte si nic vyčítat… Pro zrozence třetí dekády může být emocionálně krizové období v druhé polovině měsíce. Zřejmě se budete cítit jako tlakový hrnec před výbuchem nebo vás potkají nějaké citové ztráty…

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Vcelku příjemné období mohou lvi pociťovat v druhé polovině měsíce, ale ke konci se může všechno vyostřit. Pokud budete chtít řešit nějaké právní či finanční záležitosti, rozvody, smlouvy nebo pracovní otázky, konec měsíce bude spíše nepříznivý. Pokud to jde, nedomlouvejte si schůzky tohoto charakteru v období od 25. do 30. října, zbytečně byste riskovali nezdar. Týká se to zejména zrozenců první dekády. Pozor na konec měsíce, může být pro zrozence první dekády vysoce rizikový, hrozí dokonce i rozvod manželství!

Panna (24. 8. – 23. 9.)

O pannách se tvrdí, že jsou spíše chladnější a racionálnější povahy, ale v říjnu si užijí poměrně dost vášně. Zejména zrozenci druhé dekády už zkraje měsíce zahoří silnou touhou nebo naleznou vysněný sexuální objekt. Pozor na kouzla, svody a iluze. Třetí dekáda ale kolem 10. dne v měsíci může utržit citový šok nebo úder přímo do slabin. Jakoby vás někdo náhle polil ledovou vodou. Mohou být na vás i vy vyvíjeny jisté tlaky. Pravděpodobně si to nenecháte líbit, tak aby to neskončilo rvačkou. Ke konci měsíce napětí výrazně ustoupí a budete o další dobrou zkušenost bohatší.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy mají své radostné dny, slaví narozeniny a veselí se. Tlačit na ně může leda tak přísný šéf v práci nebo despotický partner, ovšem není třeba tomu podléhat, tento aspekt je dlouhodobý a pravděpodobně jste si na něj již zvykli. Raději si užívejte, dokud můžete. Přibližně 12. října opouští znamení vah dobrosrdečný Jupiter, který vstupuje do následujícího znamení štíra. Někdo to možná obrečí, jiný se pokusí konečně změnit svůj život k lepšímu. Zhruba od poloviny měsíce začíná procházet váhami láskyplná Venuše, která se tam pozdrží až do listopadu. Kolem 23. října se k ní přidává také Mars. Koncem října se mohou objevit tlaky v partnerském vztahu, sexuální výstřelky a potíže v milostné oblasti. I tady to docela vypadá na rozchod…

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři zažívají jedno se svých nejlepších období. Kolem poloviny měsíce do jejich znamení vstupuje Jupiter, který může zejména zrozencům první dekády přinést mnoho velkých událostí, štěstí i radosti. Celkově lze usuzovat, že by se štírům mohlo dařit nejen v lásce, ale také v zaměstnání nebo v podnikání. Znamením se protáhne také Merkur – planeta komunikace. Můžete očekávat nové nápady, podněty, inspirace, příjemné změny. Pokud se vám doposud nedařilo nebo jste se utápěli v sebelítosti, přišel čas, kdy se všechno v dobré obrátí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelcům se naopak moc dařit nebude. Dlouhodobě se v jejich znamení nachází Saturn, planeta omezení, karmických zkušeností, smutku a tvrdé dřiny. Vzhledem k dalším okolnostem se nebude dařit ani ve vztazích, naopak to bude docela skřípat. Platí to vesměs pro všechny dekády a první polovinu měsíce. Ovšem ta druhá by mohla již být šťastnější. Kolem poloviny měsíce mohou zejména zrozenci poslední dekády pociťovat napětí a vztek. Opravdu pomůže hodně sportu a fyzického vybití. Příznivý bude konec měsíce. Tehdy by se na vás mělo usmát štěstí třeba i v podobě nového vztahu nebo jen příjemné události.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorohům se bude v říjnu po vztahové stránce dařit. Procházející Mars s Venuší ruku v ruce vytvářejí pěkný aspekt v jejich znamení. Možná budou trochu ztrácet hlavu, ale neztratí ji úplně, to u kozorohů přece jenom nehrozí. Ke konci měsíce se mohou objevit potíže, ale brzy odejdou. Mělo by se dařit po pracovní stránce i v podnikání, do chomoutu vás však jen tak někdo neužene. Jakmile se objeví problémy, zejména zrozenci poslední dekády prchají zadními vrátky. Znamením kozoroha dlouhodobě prochází planeta Pluto, která může někomu způsobovat nepříjemné tlaky nebo třeba problémy s nadřízeným. Co se týká sexuálních vztahů, kozorozi o to více mohou řešit záležitosti spojené s tématikou dominance a submisivity.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Zrozenci poslední dekády mohou zkraje října prožívat ještě příjemné období. Se vstupem Jupitera do znamení štíra ale vyvstane pro zrozence první dekády období náročnější, přibližně k tomu dojde od poloviny měsíce. Můžete mít pocit, že se vám nedaří nebo vám někdo vyloženě hází klacky pod nohy. Zato poslední dekáda se v  tomto období může klidně smát. Kolem 20. října až do konce měsíce vás může potěšit příznivě postavená Venuše. Užijte si podzimní vernisáže, koncerty i flirtování v příjemné společnosti.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ve znamení ryb se dlouhodobě nachází planeta Neptun, která se tam chová jako ryba ve vodě. Může se stát, že mnozí zrozenci ztratí kontakt s realitou a proplouvají si ve svých paralelních světech či podléhají idealistickým utopickým teoriím. Mnohé jejich ideály však může neutěšeně bořit konfrontace s realitou. Koncem měsíce mohou přijít nové vize, nápady, inspirace a úspěchy, což platí zejména pro zrozence první dekády.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Horoskop na říjen 2017 pro všechna znamení