Menu
WomanOnly
Horoskopy

Horoskop na říjen 2020 pro všechna znamení zvěrokruhu

Máme tady podzim. Spousta z nás již dává přednost útulnosti domova, teplu rodinného krbu, hřejivé přikrývce nebo lahodnému horkému bylinkovému čaji na terase ozdobené nádherou pestrobarevného listí opadaného ze stromů. Určitě už jste zvědaví, co pro nás tentokrát planety chystají a co mohou v říjnu očekávat jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Beran (21.3. – 20. 4.)

Berani, říjen vám vlije novou energii do žil. Alespoň jeho začátek. Srovnejte si priority a pokud se to žádá, učiňte nějaká rozhodnutí. V průběhu října se však již můžete cítit unavení, bez elánu a bez nadšení pro nové záležitosti a rozhodnutí. Přicházející podzim a jakási stagnace na vás zapůsobí tak, že i vaše dravost se možná lehce otupí a stáhne.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, vám se nejspíše během října začnou zapalovat lýtka. A budete ztrácet hlavu. Vaše pověstná houževnatost, kariérismus, racionální uvažování a workholismus poněkud půjdou stranou. Na druhou stranu se mohou dařit i jiné projekty, zejména nové tvůrčí nápady a srdcové záležitosti přinášející vaši radost a uspokojení.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, pro vás bude říjen víceméně studijní nebo pracovní. Budete nadále plní energie a nových plánů, ale zaskočí vás příval povinností. Jakoby toho na vaši hlavu bylo najednou příliš. Ideální relax by pro vás mohl být sport a příjemné aktivity s nejlepšími přáteli. V partnerských vztazích to možná trochu zaskřípe.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, vaše citlivá povaha dostává poslední dobou pěkně zabrat. Babí léto a příjemné podzimní dny jsou hotovým balzámem na vaši duši. Stále však přicházejí nové starosti a drží se vás nevyřešené problémy. Alespoň na chvíli se během října budete moci radovat se svými nejbližšími a těšit se z dobře odvedené práce.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi, pro vás bude říjen příjemný měsíc. Vaše neutuchající aktivita a elán budou gradovat. Nastává čas splnit si své sny a užít si krásný podzim se svou láskou nebo s rodinou. Pokud je potřeba rozjet nový projekt nebo dokončit započatou práci, máte k tomu jedinečnou příležitost.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, váš říjen bude velmi stabilní a plodný měsíc. Dařit by se mělo na všech frontách, v pracovní oblasti, v soukromí i v lásce. Důležité pro vás je držet se svých zásad, být skromný, pracovitý a starat se dobře o své zdraví i o zdraví svých blízkých. Radost budete nacházet v prostých věcech, v kráse přírody nebo jednoduše v práci. Pokud druhým poleze na nervy váš perfekcionismus a hnidopišství, snažte se s tím alespoň trochu něco udělat.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, v průběhu října ještě mnohé z vás oslaví své narozeniny doufaje, že váš příští rok bude daleko lepší. Vaše energie je kolísavá a stále jakoby vás něco dlouhodobě drželo v šachu. Přesto nezoufejte, říjen bude příjemnější, a jeho konec ještě více. Pořešte si své vztahové záležitosti, bude k tomu příhodný čas. Nezadaní mají šanci po svých narozeninách potkat novou lásku.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, užijte si narozeninovou pohodu a příjemné podzimní dny. Budete se cítit radostně a šťastně. Zkuste si trochu odpočinout, udělat si čas na své přátele a koníčky nebo si zajděte někam do přírody či na pěkný výlet. Neuškodí odpočinout si od práce a neustálých tlaků ze všech stran. Nezadaným se poštěstí po vztahové stránce, zadaní si budou spokojeně užívat hezké chvíle ve dvou.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, relativně poklidný říjen okoření starosti v práci, hodně povinností a žádná zábava, která by vás uspokojila. Přesto se pokuste najít si čas jenom pro sebe, na odpočinek, na svou drahou polovičku nebo na rodinu. Nastává příjemný čas setkávání v kavárnách a čajovnách, protože venku už je poněkud zima. Pokud vás něco rozmrzí, nic si z toho nedělejte, už na konci měsíce bude líp.

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorozi, váš říjnový čas bude relativně příjemný. Můžete se těšit na pracovní úspěchy, dařit by se také mělo v partnerských vztazích. Přichází čas na důležitá rozhodnutí, realizaci některých změn a nových tvůrčích projektů. Pokud jste něco nedokončili, máte možnost. I když všechno nepůjde úplně podle plánu, víte, že na dobré věci se vyplatí se počkat.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři, uvědomte si, že všechno není hned. Buďte trpěliví. Budete se cítit příjemně, ale něco jakoby vás stále brzdilo. Je čas ponořit se do sebe. Zastavit se. Přemýšlet a přijímat věci takové, jaké jsou. Nic se nevyplatí uspěchat. Běžte do hloubky svého nitra a najděte tam to, co potřebujete vědět a znát. Konec října bude více společenský a úspěšný.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, pro vás platí totéž co na vodnáře. Na rozdíl od některých z nich zřejmě nikam nespěcháte a necháváte věcem přirozený a volný průběh. Říjen a malebný podzim je jako stvořený pro procházky přírodou a jakoukoliv tvůrčí a uměleckou činnost. Věnujte se snění, meditacím, cvičení jógy, ale nezapomínejte ani na praktickou stránku života.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Horoskop na říjen 2020 pro všechna znamení zvěrokruhu