Menu
WomanOnly
Horoskopy

Horoskop na rok 2020 pro všechna znamení zvěrokruhu

Rok 2020 bude plný výzev. I když bude tvrdý, náročný a bude útočit zejména na naše emoce a psychiku, přesto nám přinese mnoho nového. Držte si klobouky, obrňte se nejvyšší trpělivostí a silou vůle, kterou v sobě jen dokážete objevit, opusťte všechno staré a nefunkční a přestaňte se bát. Zbavte se strachu a otevřete se s největší pokorou a přijetím reality takové, jaká je. K velkým změnám bude docházet právě uvnitř, budou nejprve bublat pod povrchem…

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani, celý váš rok 2020 bude poměrně náročný. Mezi příjemnější měsíce budou patřit leden, duben, květen, srpen, září a prosinec. Načerpejte z nich energii a užívejte si každého dne naplno. Cvičte se v trpělivosti, sebeovládání a předtím, než uděláte nějaké zásadní rozhodnutí, si raději všechno dobře rozmyslete. Rok 2020 pro vás může být rokem velkých výzev a opravdu tvrdě dosažených cílů, ale i velkých ztrát. Náročnými měsíci budou hlavně březen a červenec. Opatrujte si hlavu, dutiny, zuby a kosti a dávejte si pozor na úrazy.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, rok 2020 vám může přinést spoustu zasloužených úspěchů. Počítejte však s tím, že budete muset pilně pracovat a houževnatě kráčet vstříc se vztyčenou hlavou. Nelze couvnout ani slevit ze svých započatých úkolů. Bude se vám dařit v podnikání a profesních záležitostech, pozor ale, abyste díky usilovné práci nezanedbávali svou rodinu. Většina vašich měsíců bude příjemná a šťastná, nejvíce březen, květen nebo konec roku. Vaše energie bude poměrně vyrovnaná.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, rok 2020 pro vás nebude špatný. Budete mít dost možností se ukotvit a objevit to, co od života chcete. Radostné měsíce budete prožívat od dubna do srpna, jen pozor na to, abyste příliš nepodléhali iluzím a vlastní lehkovážnosti. V té době se asi jen těžko budete soustředit na dotáhnutí svých započatých cílů do konce, spíše vás uchvátí všechno nové a nepoznané. Věnujte se umění a tvůrčí činnosti, případně studiu. Vaše aktivita a energie stoupnou právě na podzim a neopustí vás až do konce roku. V té době můžete začít nové projekty a realizovat vše již započaté.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, váš rok 2020 nebude jednoduchý. Vaše city dostanou pěkně zabrat. Obrňte se pevným račím krunýřem a držte se pohromadě. Útěchu vždy naleznete v pevné soudržnosti rodiny a v náruči partnera či partnerky. Jaro bude příjemné, s příslibem něčeho nového a krásného. Léto však bude velmi náročné. Zkuste se necítit příliš ukřivděně a pomoc hledejte v práci, nebo v čemkoliv praktickém. I když bude podzim příjemnější, přesto bude velký stres přetrvávat. Opatrujte si svůj citlivý žaludek, pečujte o vaši křehkou psychiku, o pokožku celého těla a dbejte na správnou životosprávu a zdravou stravu. Ženy by neměly zapomínat na pravidelné gynekologické prohlídky a vyšetření prsou.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi, váš rok 2020 bude velkolepý a vesměs šťastný. Mělo by se vám dařit po všech stránkách, zejména v milostné oblasti budete excelovat. Pozor na silné vášně a proměnlivé emoce, které by vás mohly odvádět od racionálního uvažování. Snažte se mít, alespoň trochu, své city pod kontrolou a naučte se ovládat. Horká hlava a zapálené srdce jsou fajn, ale někdy přinášejí problémy. Důležité je, abyste věděli, co doopravdy chcete a zásadní životní rozhodnutí udělali promyšleně. Impulzivní chování není vhodné ani v pracovní oblasti. Na podzim vás čeká umírněnější období, ale svůj zápal zcela neztratíte. Konec roku bude velmi aktivní.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, rok 2020 pro vás bude zásadní. Zajímavým a průlomovým měsícem může být březen, mezi horší měsíce patří například květen a červen, ale koncem léta se vaše energie znovu zvedne na 120 %. Podzim může být ve znamení úspěchu. Zkrátka a dobře – jak zasejete, tak sklidíte. Vyvarujte se stresu a dbejte na správnou životosprávu a dostatek pohybu, sportu, práce a praktických činností – to je lék na všechny případné neduhy!

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, váš rok 2020 nebude snadný, ale díky opoře dobrých přátel vše ustojíte. Jakoby vám někdo neustále házel klacky pod nohy – možná máte pocit, že se nedaří ani v práci, ani v partnerských vztazích. Jde o dlouhodobou záležitost, která je rozhodně zkouškou vaší vůle a trpělivosti. Ale nebojte se, i vám jednou slunce zasvítí na cestu. Nejvíce energie budete mít v dubnu a květnu, během léta a na začátku podzimu vám elánu ubude. V období kolem vašich narozenin a ke konci roku se budete cítit lépe.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, rok 2020 bude pro vás úspěšný a zásadní. Pokud jste si sáhli na dno, odrazíte se a budete stoupat vzhůru. Díky své silné vůli a odhodlání můžete dosáhnout velkých cílů. Cesta k moci je však zrádná. Dávejte si pozor na nástrahy pekla. Dokážete jít do opravdových hloubek a vytahovat na povrch věci skryté. Nedělejte to však pouze pro získání vlastního prospěchu. Najděte pokoru a ukotvěte se v bezpečném prostoru. Takovém, který bude bezpečný pro vás i pro vaše okolí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, vaše energie hned od začátku roku 2020 poroste. Budete ve svém živlu. Prudce aktivní měsíce zažijete během léta a vydrží vám až do podzimu a konce roku. Využijte nastalý čas k realizaci dlouhodobějších cílů, ke sportu, k podnikání, aktivnímu prožívání milostného vztahu a k férové pomoci bližním. Bude jí rozhodně zapotřebí. Pokud i na vás dolehne stres a těžkosti, překonejte je prací a svým pověstným humorem. Životní nadhled se nedědí, ten se získává.

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorozi, pro vás bude rok 2020 osudovým. Ve vašem znamení se totiž nachází spousta významných planet – a budou zde pobývat po celý rok 2020. Ačkoliv můžete očekávat velké a zásadní události, nemusí to být vždy jednoduché. Obrňte se maximální trpělivostí a silou vůle – můžete dokázat velké věci. Právě vy máte v sobě tu tvrdost a sílu všechno ustát – a s hlavou vztyčenou. Vaše úspěchy budou tvrdě zasloužené. Opatrujte si zuby, záda a klouby. Vyvarovat se stresu nebude jednoduché, ale najděte si své způsoby účinné psychohygieny – meditaci, jógu, pobyt v přírodě a podobně. Počítejte s tím, že letní a podzimní měsíce budou poněkud náročné. Na konci roku vaše znamení opustí dvě planety – Jupiter a Saturn – někomu se tím uleví.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři, váš rok 2020 může být transformační. Rozhodně vás může někam posunout. Po narozeninách hned nečekejte žádné zázraky, ale v dubnu můžete vcelku pookřát. Vše energie stoupne a pár měsíců vám určitě vydrží. Zkuste se však zaměřit na jeden cíl, ať svým potenciálem jen tak zbůhdarma neplýtváte. Koncem léta nastane větší klid a zaměřit byste se měli spíše na praktické záležitosti. Na konci roku 2020 dojde k významné události – do vašeho znamení vstoupí planety Saturn a Jupiter – ruku v ruce.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, v roce 2020 se nebudete mít špatně. Vaše pověstná citlivost půjde stranou a budete si trochu vyskakovat. I vás čeká tvrdohlavost, houževnatost, píle a potřeba jít kupředu. To však není možné bez toho, aniž byste si citlivě, avšak důkladně, nevyřešili svou minulost. Pečujte o své blízké, rozdávejte lásku a úsměvy, obětujte se tam, kde je to potřeba. Horší měsíce pro vás budou na jaře a zkraje léta, lepší na podzim a ke konci roku.

Ohodnoťte tento článek:
3
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Horoskop na rok 2020 pro všechna znamení zvěrokruhu