Menu
WomanOnly
Rodina

Hot Weels auta budou hitem mezi vánočními dárky. A nejen pro kluky

Komerční sdělení

Komerční sdělení

14. 12. 2021

Auta, a ne ledajaká. Hot Wheels auta jsou mezi dětmi fenomén. Nejsou to jen auta samotná, ale auta s nadstandardní výbavou připravenou pro skvělou hru. Nemusí jít tedy jen o solitérní hraní. Kluci rádi vezmou do party kamarády i sourozence, dokonce se připojí ségry. Vždyť tato autíčka skvěle jezdí, a pokud si k nim pořídíte i autodráhy či garáže, je to zábava na dlouhé hodiny, klidně pro celou rodinu.

Autíčka, klučičí hračka jako protipól k té holčičí, k panenkám. V obou vítězí Mattel. Tento výrobce hraček nestojí jenom za nejslavnější panenkou světa, za Barbie, ale též za fenoménem s názvem Hot Wheels. Nejde jen o Hot Wheels auta či monster truck, ale i o Hot Wheels autodráhy či další stavby pro parkování. Jde o skvělé hračky s garantovanou kvalitou. Podobně jako u dalších Mattel hraček umí v dětech i v zainteresovaných dospělých doslova rozpoutat sběratelskou mánii. Autíček je obrovské množství, stejně jako dalších doplňků.

Sběratelské Hot Wheels angličáky

Krásná kovová autíčka nazývaná angličáky jsou typicky sběratelská autíčka. Avšak nezkazí ani žádnou hru. Mattel je nabízí v měřítku 1:64. V kolekcích nechybí skutečné perly automobilového světa a série angličáků pod stromečkem je skutečně krásným dárkem pro kluky každého věku.

Monster trucky pro kaskadérské kousky

Jestli děti něco milují, tak Hot Wheel monster trucky. Auta na obřích kolech zdolají jakýkoliv terén. Jsou to ta autíčka, která malí kluci nosí po kapsách na pískoviště i na výlety. S monster trucky je zábava a kluci s těmito nádhernými autíčky zažívají neuvěřitelná dobrodružství.

Letadla i náklaďáky

Hot Wheels uvede děti do světa strojů komplexně, včetně obřích tiráků i krásných létajících strojů v podobě Sky Busters. Tato realistická zpracovaná letadla a vrtulníky vypadají jako skutečná. Mattel vyrábí obrovské množství modelů a bývají opět výzvou pro vytvoření krásné sbírky.

Proč si kluci hrají s autíčky?

Nejoblíbenější hračkou kluků bývají rozhodně autíčka. Představují obvykle propojení s tatínky a s dalšími mužskými příbuznými, kteří je k lásce ke strojům, a především k autům, vedou odmalička. Stejně tak, jak platí u holčiček, že panenek není nikdy dost, platí to stejné u kluků, pokud jde o autíčka. Kluci autíčka sbírají, jezdí na nich jako na odrážedlech, povinnou výbavou na pískoviště je parádní velký náklaďák, nejčastěji tatrovka. Kluci milují autopohádky i později elektronické hry s auty. Autíčka patří mezi užitečné hračky rozvíjející u dětí řadu dovedností. Od motoriky a pohybu přes řeč, kognici, pozornost až po mechanické a konstrukční dovednosti. K hračkám si děti budují vztah. Proto je důležité, aby byly kvalitní nejen z důvodu bezpečnosti dětí při hře, ale i kvůli dlouhé životnosti. Děti těžce nesou, když přijdou o svoji hračku, natož tu oblíbenou. Hot Wheels od Mattel jsou kvalitní autíčka perfektní i pod letošní vánoční stromek.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Hot Weels auta budou hitem mezi vánočními dárky. A nejen pro kluky