Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

Ilona (43): Můj manžel má příliš malý penis. Je to opravdu problém

To, že i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo, není jen rčení, aby se neřeklo. Samozřejmě to může být pravda. Říká se také, že na velikosti nezáleží a tak podobně. Třiačtyřicetiletá Ilona si to ale nemyslí. Provdala se z lásky za muže s malým penisem. A tehdy pro ni velikost penisu opravdu nebyla důležitá. To všechno se však změnilo po čtyřicítce. Život jí totiž nachystal nejedno překvapení…

Je mi to trapné, ale musím to řešit

Je mi vcelku trapné svěřovat se s takovým problémem, ale třeba to mají i jiné ženy podobně jako já. Proto chci sdílet tento svůj příběh. Pořád se mluví o tom, že velikost není důležitá. Já si naopak myslím, že ano. A nejzajímavější na tom je to, že jsem si to dříve nemyslela. Moje poznání přišlo až po čtyřicítce.

Mého muže Mirka jsem si vzala z čisté lásky. Znali jsme se už od střední školy. Začali jsme spolu chodit v prváku, byli jsme v podstatě ještě děti. Míra byl takový třídní šašek, samé srandičky. Byl chytrý, hravý a vynalézavý, v kolektivu oblíbený. Byli jsme dokonalý pár. Vydrželo nám to i na vysoké, oba jsme studovali stejný obor: pedagogiku.

Krátce po škole mě požádal o ruku, to už jsme spolu žili a pracovali. Já najednou zjistila, že jsem těhotná. Měli jsme oba velkou radost. Máme spolu dvě děti, obě jsem bohužel kvůli komplikacím porodila císařem. Poprvé to byla špatná poloha dítěte a podruhé už to udělali tak nějak automaticky, protože náš chlapec byl kupodivu poněkud velký.

Co dělat, když má muž malý penis? Zkuste tyto polohy

Nikdy dříve mě nenapadlo chtít víc

Náš sexuální život byl vždy takový pohodový a uspokojivý. Nikdy mě nenapadlo chtít něco víc či něco jiného. Byli jsme hraví a rádi jsme experimentovali. Když přišly děti už na společné hrátky nebylo tolik času. Po všech těch letech nás to spolu ale vždycky bavilo a čas od času jsme si ukradli chvilku pro sebe.

To, že Mirek není až tak vybaven, mi nikdy nevadilo. V podstatě jsme spolu dospěli. A on se naučil uspokojit mě i rukou nebo ústy. Pořádně velký penis mi nikdy nechyběl a žádný problém nenastal ani po porodu, protože jsem rodila císařským řezem.

Říká se, že vagina se penisu přizpůsobí a u dlouhodobých partnerů si těla na sebe zvyknou. A tak tomu bylo i u nás. Byli jsme oba pro sebe tak akorát. Časem jsem s přibývajícím věkem měla na sex stále menší chuť a Mirek už byl taky často dost pohodlný. Někdy si to jen tak nechal ode mě udělat rukou, aby se nemusel o nic snažit.

Najednou jsem zatoužila po tom užívat si

Velká změna nastala, když obě naše děti odešly na školu. Starší dcera na vysokou a mladší syn na internát na střední školu. Chtěl studovat veterinu a ta u nás nebyla. Najednou bylo doma prázdno, v práci rutina. Začala jsem se cítit trochu jinak. Zatoužila jsem po tom být pro někoho atraktivní, znovu si užívat, když už děti jezdí domů jen na víkendy. Chodila jsem s kamarádkou více ven na kávu či víno. Jednou mi vyprávěla své postelové zážitky s mužem, kterého nově poznala, byla totiž už dlouho rozvedená. Zaujalo mě to a posteskla jsem si, že doma už nic. A tak jsem nějak vyslala myšlenku do prostoru…

Vesmír mé přání zřejmě vyslyšel. O pár dnů později do mě před školou, kde jsme s manželem učili, vyloženě vrazil urostlý vysoký čtyřicátník s milým úsměvem. Protože mi polil šaty kávou, chtěl mi to nějak vynahradit. O to zajímavější bylo, když jsem zjistila, že je to náš nový kolega, který bude učit tělocvik a zeměpis. Stále po mně pokukoval a vůbec mu nevadilo, když se dozvěděl, že jsem vdaná. Pomyslela jsem si, že to bude asi nějaký sukničkář. Bohužel jsme se spolu na dvoudenním školním výletě gymnázia v Českém krasu o pár měsíců později vyspali. Bylo to kolem druhé v noci, kdy omladina už dávno spala, anebo jsme si to mysleli.

8 druhů penisů podle tvaru a výkonnosti. Jaký vám vyhovuje nejvíc?

Nechápu, co to do mě vjelo

Absolutně nechápu, co to do mě vjelo. Bylo to krajně nezodpovědné. Mohl nás kdykoli kdokoli přistihnout, navíc jsem se snažila být opravdu potichu, ale moc to nešlo. Radovan byl neskutečný a jak jsem zjistila, také velmi dobře vybavený. To, co jsem s ním během jedné noci prožila, i za cenu toho, že jsem druhý den vypadala jako zombie a měla šílené výčitky svědomí kvůli manželovi, mi opravdu stálo za to. Skončil se mnou až kolem šesté ráno a já měla pocit, že ten plánovaný výšlap nedám. Naštěstí jsme hned po obědě jeli všichni domů. Byla s námi ještě jedna kolegyně, ale to je ta moje zmiňovaná kamarádka a vím, že bude mlčet. Přála mi to.

Po náročném víkendu plném výčitek a domácí relaxace jsem pak v pondělí přišla do školy s tím, že Radovanovi oznámím, že to mezi námi v žádném případě nesmí pokračovat. Bohužel mě předběhl. Oznámil mi to on sám. Jako důvod uvedl, že by se mému manželovi ve sborovně nemohl podívat do očí. A teď jako může?! Trochu jsem se naštvala, ale oba jsme věděli, že to byl úlet, nebyla jsem do něj zamilovaná. Šlo jen o sex. Manželovi jsem to neřekla, ale tisíckrát jsem se mu to snažila vynahradit a zatoužila jsem po tom obnovit náš dříve hravý sexuální život.

Bohužel jsem zjistila jednu věc. Poté, co jsem objevila, jaké je milování s velkým penisem, mi to strašně chybí a mám pocit, že můj manžel je pro mě najednou nedostačující…

Poznámka redakce: jména osob v příběhu byla pro zachování anonymity změněná.

Ohodnoťte tento článek:
2,5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Ilona (43): Můj manžel má příliš malý penis. Je to opravdu problém