Menu
WomanOnly
Sex

8 druhů penisů podle tvaru a výkonnosti. Jaký vám vyhovuje nejvíc?

Penis je opěvovaný orgán, na kterém si mnozí pánové hodně zakládají a některé dámy litují toho, že jej nemají. Už podle Freuda má totiž kastrační komplex nesmírný význam. Možná jste už i mnohokrát dumali nad tím, proč penisy a vagíny hýbou světem a proč je takřka pro každého muže jeho penis tou největší chloubou? Každý penis je ale jiný a obvykle ani nesouvisí s velikostí nosu či nohy, jak se s oblibou tvrdí… Milé dámy, jak jste tedy na tom se svým sexuálním životem a který penis vám vlastně nejvíce vyhovuje? Pojďte se pobavit naší typologií penisů!

1. Tužková baterka

Tento penis je rozhodně velmi krátký, a to buď průměrně široký, anebo spíše tlustý. To však nemění nic na jeho výkonnosti a právě pro něj platí pořekadlo, že i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo. Preferují jej ženy s plytkou a méně hlubokou vagínou, nehrozí, že by jim bolestivě narážel do děložního čípku. Ale také nehrozí, že by se dostal do větších hloubek a objevil bod G. Zkrátka a dobře zůstává spíše na povrchu.

Jak se mění velikost penisu s věkem muže a co vás čeká na stáří?

2. Tužka

Tento penis bývá plus mínus průměrně dlouhý, ale jeho specifikem je jeho štíhlost. Svým tvarem tedy připomíná tužku a v široké vagíně si toho mnoho neužije, spíše si pořádně zaplave. Majitel tohoto penisu rozhodně uvítá partnerku, která buď nerodila vaginálně, anebo má pořádně vytrénované poševní svaly. Ženy tyto velmi štíhlé penisy obecně příliš nemívají v lásce, protože se jim někdy bolestivě zabodávají do děložního čípku. Penis typu tužka je více vhodný pro úzké vaginy, anebo třeba pro anální sex.

3. Klobása

Zcela průměrně vyvinutý a napumpovaný penis, který je dostatečně velký i dost široký na to, aby si s ním žena užila naprosto báječný sex.

Muž s 4,5 kilovým penisem. Díky silikonu se prý cítí mužněji

4. Okurka

Penis typu okurky je dost podobný klobáse, ale bývá mnohem více široký. Pro některé ženy je to velmi vítané, pro jiné již méně. Tak jako tak ale platí, že každá vagína se penisu (nového partnera) poměrně rychle přizpůsobí…

5. Hřib

Tento penis bývá spíše kratší, ale má velmi širokou hlavičku, takže připomíná hříbek. To může být pro ženy velmi žádoucí při dráždění poševního vchodu, který je plný citlivých nervových zakončení.

6. Kužel

Tento penis se zužuje směrem ke své špičce. Je tedy pravým opakem hříbku a spíše se podobá tužce. Soulož s tímto penisem je spíše píchání…

Muži a jejich penis. Proč tolik řeší jeho velikost?

7. Banán

Banán patří mezi velice oblíbené penisy. Jeho dominantou i předností je totiž zakřivení. Pakliže toto zakřivení odpovídá uložení bodu G na přední stěně pochvy, pak to ženy velice, velice, velice ocení!

8. Cuketa

Cuketa je největší a nejmohutnější penis typu Ilja Muromec, kterého se leckterá žena spíše zalekne. Cuketa totiž opravdu není pro každou ženu a sex s ní bývá bolestivý. Problémem není ani tak šířka, která může být vítaná a jíž se pružné poševní svaly obvykle přizpůsobí, ale obrovská délka, která bude vyhovovat pouze ženám s velmi hlubokou vagínou typu slonice (dle kámasútry). Ostatně podle kámasútry se tento penis trefně pojmenovává jako hřebec.

Ohodnoťte tento článek:
2,8
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

8 druhů penisů podle tvaru a výkonnosti. Jaký vám vyhovuje nejvíc?