Menu
WomanOnly
Sex

Muž s 4,5 kilovým penisem. Díky silikonu se prý cítí mužněji

Adéla Lišková

Adéla Lišková

18. 3. 2016

Němec Micha Stuntz je podle všeho blázen. Aby dosáhl požadované velikosti svého mužství, vpichoval si do něj silikonové injekce. Teď, když váží 4,5 kila, je prý „ready to play“.

Micha se se svým 4,5 kilogramů těžkým, 23 centimetrů dlouhým a 14 centimetrů širokým penisem chlubí kde může. Pomohl mu totiž vymanit se ze společenských norem a konvenčních představ o sexu. Teď se Micha cítí víc jako chlap. Spát s ním ale nikdo nechce.

Fetišista z Berlína

Na fetišistický festival si Micha dokonce pořídil speciální obleček, který jeho chloubu ještě více zvýrazní. 45letý Berlíňan je na svůj obří penis, který váží víc než průměrná kočka, mimořádně pyšný. Jediné s čím bojuje, je nakupování kalhot a spodního prádla.

Micha, který sám sebe dřív považoval za docela plachého člověka, začal o zvětšení penisu přemýšlet zhruba před 20 lety, kdy objevil vakuovou pumpu, která zvětšení slibovala. Ta mu však evidentně nestačila. Silikonové injekce mu pak přifoukly nejen penis, ale také sebevědomí.

Mělo by to být normální

Na tohoto chlápka s obřím penisem se lidé přirozeně dívají tak trochu skrz prsty. Podle Michy by se na zvětšení penisu u mužů však mělo nahlížet jako na zvětšení prsou u žen, nad čímž už se dnes skoro nikdo nepozastavuje. „Doufám, že se to brzy změní, protože rozdíl ve skutečnosti není tak velký,“ říká Micha. Taky si to myslíte?

Ohodnoťte tento článek:
3
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Muž s 4,5 kilovým penisem. Díky silikonu se prý cítí mužněji