Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Jak dosáhnout vysněného cíle? Zapracujte na seberozvoji

Nebaví vás práce, kterou v současné době vykonáváte? Máte sice odvahu a znalosti, ale nemáte je kde využít? Nesetrvávejte na takové pozici. Jen vás to oslabí a nic dobrého do života nepřinese. Zamyslete se spíš, kam se posunout, jak dosáhnou svého vysněného cíle, a vykročte na tu správnou cestu osobního rozvoje. Výbornou možnost vám nabízí studium – při práci je skvělým řešením dálkové studium, které poskytuje nejen veřejná, ale i soukromá vysoká škola.

Obory, které mají budoucnost

Ideálním řešením pro vaše dálkové studium je soukromá vysoká škola Praha – v našem hlavním městě totiž najdete nejširší nabídku oborů. Ať už vás zajímá cestovní ruch, máte blízko k letectví, nebo vás baví ekonomika, lehce si vyberete z velké nabídky studijních oborů. Soukromá vysoká škola má navíc oproti té veřejné většinou velkou výhodu v tom, že drží krok s dobou – proto si můžete vybrat například i obor zaměřený na digitální ekonomiku, který je jedním z nejmodernějších. Dnešní svět jde cestou digitalizace a tato poměrně nová profese je velice žádanou ať už u soukromých subjektů, tak i ve státní sféře. Velkou výzvou je i studium nabízené v anglickém jazyce. Možnosti, které absolventi po jejich zdolání mají, jsou ještě zajímavější.

Jak probíhá přijímací řízení?

Ať už vyberete jakýkoliv obor, nemusíte mít obavy, že neuspějete v přijímacím řízení. Přijímačky totiž dělat nemusíte – třeba soukromá vysoká škola Praha od této praktiky zcela upustila. Jedním z důvodů je fakt, že člověk, který se věnuje práci a od zdárného absolvování maturity má už několik let, by měl velice znevýhodněné podmínky oproti současným studentům.

Možné je i magisterské studium

Možná se nacházíte v situaci, kdy už bakalářské studium máte a chcete si jej rozšířit o navazující titul. I v tomto případě vám soukromá vysoká škola vyjde vstříc. Ať už bude vaší cílovou stanicí pro magisterské studium Ostrava, Praha nebo třeba Brno, vybírejte vždy tak, aby vás obor bavil a přinesl možnost dalšího uplatnění.

Vezměte tedy život do svých rukou a začněte pracovat na svém profesním růstu. Uvidíte, že všechno hned dostane úplně jiný náboj a vy budete pyšní na to, co jste schopní v životě dokázat.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak dosáhnout vysněného cíle? Zapracujte na seberozvoji