Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Jak hubnou celebrity? Sexy Beyoncé se láduje pouze malinami

Anna Cajthamlová

Anna Cajthamlová

20. 2. 2013

Závidíte hollywoodským kráskám dokonalé křivky? Není proč, nevděčí za ně zdravé stravě a cvičení, nýbrž drastickým dietám. Gwen Stefani se kvůli posedlosti váhou od deseti let pořádně nenajedla.

Toužíte po figuře jakou se pyšní představitelka Bridget Jones Renee Zellweger, sexy diva Beyoncé nebo čokoládová modelka Naomi Campbell? Prozradíme vám, čím si postavu udržují. Jejich diety ale rozhodně za vyzkoušení nestojí.

Naomi je na sirupu

Divoká modelka Naomi Campbell, proslulá agresivními výstupy, se nedávno přiznala v show Oprah Winfrey, že hvězdou přehlídkových mol je jen díky drastickým dietám. Jednou z jejích nejoblíbenějších je ta, během níž konzumuje pouze javorový sirup s citrónem.

Odborníci na výživu tuto dietu označili za jednu z nejnebezpečnějších, protože tělu chybí důležité vitamíny a minerály. Modelka si však stojí za svým a dietu označuje jako ideální na pročištění organismu.

Jak hubne Bridget Jones?

Herečka Renee Zellweger nedá dopustit na kofein. Když potřebuje zhubnout, pije jeden šálek kávy za druhým. Je totiž známo, že kofein zrychluje metabolismus a údajně zasytí prázdný žaludek.

Sexy jako Beyoncé

Pokud toužíte být sexy jako americká zpěvačka Beyoncé, ládujte se malinami. Sice se může zdát, že jde o skvělý a lahodná´ý způsob jak zhubnout, opak je pravdou. Žaludek se rychle překyselí a během pár hodin vám bude pěkně zle.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak hubnou celebrity? Sexy Beyoncé se láduje pouze malinami