Menu
WomanOnly
Móda a styl

Jak konečně najít svůj styl v oblékání? Chce to chladnou hlavu

Redakce

Redakce

8. 6. 2014

Stále hledáte svůj styl v oblékání, který vám bude vyhovovat? Chcete být konečně spokojené s tím, co máte na sobě a toužíte po pocitu, že vám to skutečně sluší? To vše je možné! Nalezení svého stylu v oblékání dokonce není nic složitého. Stačí dodržovat několik následujících rad a svůj styl naleznete snadno i vy.

 

Každé ženě záleží na tom, aby se hezky oblékala a aby jí to slušelo. Když se ale rozhodnete pro nákup nových kousků do svého šatníku, můžete být v záplavě všech značek a trendy kousků zmatená. Dokonce to může dopadnout i tak, že si nakonec koupíte něco, co si na sebe nikdy nevezmete.

Udělejte si pořádek ve skříni, ale také v hlavě

Základem je nalézt svůj vlastní styl, který vám bude vyhovovat a díky kterému se budete cítit dobře a pohodlně. Tomu předchází důkladná čistka ve skříni, ale také utřídění myšlenek v hlavě. Zbavte se oblečení, které jste neměla během posledního roku na sobě. Popřemýšlejte o tom, co byste ráda nosila a co se vám líbí.

Ohled berte také na to, kde běžně trávíte většinu dne a čemu se věnujete. Pokud jste např. celý den na nohou, vysoké jehly asi nebudou to pravé ořechové.

Stálice v šatníku

Vždy, než vyrazíte na nějaké nákupy, vytvořte si představu o tom, co potřebujete mít ve své skříni. Každá žena by měla mít v šatníku pár základních evergreenů, které se dají kombinovat prakticky s čímkoli: černé dobře střižené sáčko, perfektně padnoucí džíny a bílou košili. Chybět by vám neměl ani kvalitní kabát a univerzální kabelka.

 

Berte ohled na své tělo

Nemusíme si nalhávat, že ne každému sluší všechno a tomu bychom měly přizpůsobit i výběr oblečení. Respektujte tvary a proporce vašeho těla! Vybírejte takové oblečení, které rafinovaně upozorní na vaše přednosti a zároveň skryje případné nedostatky.

Oblečení by mělo být také pohodlné, abyste se v něm cítily dobře a sebevědomě. Barvy volte podle toho, jaký jste typ, jakou máte barvu vlasů a podobně.

Nechte si poradit

Představu o vašem stylu vám může kromě módních časopisů či blogů pomoci vytvořit také kamarádka. Ostatní nás přeci jen vidí trochu jinak, a pokud se vaše kamarádka hezky obléká, může s oblékáním poradit i vám. Inspirovat se můžete také u některé ze slavných osobností či přímo u módních značek.

Nezapomínejte na doplňky

Kromě oblečení je také potřeba správně vybírat doplňky, které tvoří nedílnou součást outfitu a tedy i vašeho stylu. Jejich výhoda je v tom, že pokud se teprve hledáte, pořiďte si doplňky různých stylů, které se dají kombinovat s klasickými prvky oblečení.

Ohodnoťte tento článek:
2
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak konečně najít svůj styl v oblékání? Chce to chladnou hlavu