Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

Jak kroutit boky? Přečtěte si návod nejsvůdnějšího stylu chůze na světě

Redakce

Redakce

11. 6. 2014

Chůze je základní lidská instance. Avšak je to činnost naučená, zkoušená léty praxí. Začalo to u rodičů, kteří nám zkraje podávali pomocnou ruku, než jsme byli připraveni se sami vydat na cestu.  To samé platí pokud jde o pohyb boků.

Boky jsou často zvýrazňovány jako ženská přednost. A mezi námi děvčaty přiznejme si, že ne jednoho muže ženské boky nezanechávají chladným.

A to teprve, umí-li s nimi žena správně zacházet. Svůdné vlnění boků při tanci, ať už na tanečním parketu nebo u plotny při vaření večeře je dar, kterého si ale ne každá žena považuje. Tento pohyb dokáže ženě poskytnout dostatek pozornosti, ať už žádané či nežádané. Je to prostředek, kterým žena může dosáhnout svého.

Jak boky kroutit správně?

Správné kroutění boků, je stejně jako základní lidský pohyb chůze, pohybem naučeným, nikoliv vrozeným. Na tom, aby se naše boky vlnily ve správné frekvenci, je zapotřebí pár lekcí pilného a vytrvalého cvičení.

Každé ženě to může jít odlišným tempem, některé z nás to mají v malíčku již za pár minut, jakoby k tomu byly zrozené, ty druhé z nás nad tím budou muset trávit času více. Ať tak či tak, důležitý je výsledek, který se dostaví u každé z nás. Již není na co čekat, vrhněme se tedy od teorie na praktickou část.

Vlnění boků krok za krokem

Základem správného pohybu kroutění boků je pohyb „vlnění“ ze strany na stranu. Mírné pohupování se v bocích, kdy přenášíme váhu těla z jedné strany na druhou. Pokrčíme-li pravou nohu v koleni, váha se přenese na levou část těla a mírně se vykloníme směrem k levé straně. To samé pravidlo platí i při pohybu na opačnou stranu. Tudíž pokrčíme-li levou nohu v koleni, váha našeho těla se přenese na pravou část a mírně se vykloníme směrem k pravé straně.

Základem tohoto pohybu je nenucenost a lehkost. Pokrčíme-li kolenem příliš, může dojít k mylnému dojmu okolí, že nás bolí nohy a chceme si na chvíli odpočinout či, že musíme zrovna tam, kam i císař pán chodí sám a pěšky. Také přenesení váhy do strany musí být provázeno s elegancí ženy vlastní. Budeme-li přenášet váhu našeho těla s přílišnou grácií a nuceností, budeme vypadat spíše komicky, než-li přirozeně svůdným dojmem.

Jak již víme, kouzlo správného kroutění boků spočívá v přenášení váhy těla z jedné strany na druhou. Pomalu přesouváme těžiště svého těla z bodu A (levá strana) do bodu B (strana pravá), při čemž i mírně pohypujeme rameny k rytmu nakloněné strany.  Celá osa našeho těla se mírně naklání ze strany jedné ke straně druhé.

Jak boky nekroutit

Ač mi teď mnoho z vás může argumentovat, že pohyb boků je přeci pohybem pro ženy vrozeným, na svoji obranu mohu odpovědět, že ne každá žena ví, jak správně se svými boky pohupovat. Některé z nás jsou až příliš nucené, což může hraničit se sexuálním podtextem. Vypadají, jakoby prodávaly své tělo. Jiné z nás pro strach z ostudy boky nekroutí vůbec a připomínají tak při své chůzi roboty, které jsou kovány z ocele a chromu, pevně spojeny šrouby a maticemi.

Pohupovat a správně kroutit boky je nesnadná disciplína, která je spíše středem zájmů pro ženy, než-li pro muže. Správné kroutění boků se stává disciplínou pro muže spíše až tehdy, projdou-li kolem nich ženy, které tento pohyb ovládají s lehkostí snad vrozenou.

Také bych ještě ráda zmínila, že tanec je jedním ze základních instruktorů, který vám pomůže správnému pohybu vašich boků. A tak tedy nebojte se a pusťte si, třeba u vaření dnešní večeře, vaše oblíbené písně a vrhněte se s chutí do tréninku!

A závěrem malá rada pro vás, milé ženy – než-li vyrazíte do ulic předvést své umění v kroucení boků, nezapomínejte, že v tomto případě je zrcadlo váš nejlepší a hlavně upřímný přítel, který ohodnotí tím nejlepším okem vaše snažení, protože to oko bude právě vaše.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak kroutit boky? Přečtěte si návod nejsvůdnějšího stylu chůze na světě