Menu
WomanOnly
Láska

Jak mít s partnerem harmonický vztah? Dodržujte pravidla lásky

Hádky jsou nedílnou součástí každého vztahu. Lepší než složité řešení sporů ale je šikovně jim předcházet. Naučte se respektovat pár jednoduchých pravidel, které myšlenky na hádky zametou pod koberec.

Mluvte méně, méně kritizujte

Po příchodu domů automaticky vzájemná otázka jak se dnes máme, může způsobit oheň na střeše. Zatímco vy si vylijete partnerovi srdce, on vás odbude jednoslovnou odpovědí, že vše je OK.

Muži zkrátka nejsou naprogramováni na dlouhé plácání o ničem, oznamte mu proto v krátkosti důležitá fakta dne, popřípadě vzneste otázku, u které netoužíte po soucitném vysvětlování, nýbrž po faktickém řešení. Problémy s kolegyněmi v práci potom radši vyřešte s kamarádkou.

Nastavte mu zrcadlo jeho vlastních nedostatků

Každé ráno je to stejné, uvaří si kávu a na lince nechá kruhový kávový otisk svého hrnečku. Křičet nemá smysl ani výsledek. Zítra to totiž udělá zas. Ukažte mu jak je jeho zlozvyk obtěžující a nechte mu vzkaz v podobě otisku na jeho pracovním stole. Uvidíte, že změna se brzy dostaví.

Nečekejte na náladu na sex

Neustálé výmluvy na bolest hlavy, únavu z práce vám harmonii do vztahu nepřinesou. Zkuste se proto občas překonat, překvapte partnera svým souhlasem, nejlépe přijďte s myšlenkou na sex sama. Když partner uvidí vaší snahu i on se bude snažit maximálně vás za to odměnit.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak mít s partnerem harmonický vztah? Dodržujte pravidla lásky