Menu
WomanOnly
Láska

Jak mu říct, že jsem těhotná? Zkuste něco originálního a romantického

Pokud jste právě zjistila, že jste těhotná, pravděpodobně stojíte před obrovským životním mezníkem. Ať už je těhotenství dlouho očekávané, nebo neplánované, bude to pro váš život znamenat velké změny. Vaší první zatěžkávací zkouškou bude oznámit to partnerovi. Není to zrovna úkol, který byste řešila každý den, a proto vám přinášíme pár typů, jak na to.

Důležité načasování

Přeci jenom sdělení této informace nebývá příliš jednoduché. Proto byste si měla dobře promyslet, kdy to svému partnerovi řeknete. Ujistěte se, že budete mít dostatek času, přeci jenom reakce budou pravděpodobně bouřlivé, tak nejste v časovém presu. Udělejte třeba výbornou večeři, zapalte svíčky a vychutnávejte si tuto nezapomenutelnou chvíli!

Originální sdělení

Pokud máte s partnerem rádi legraci a originalitu, pak buďte kreativní i při sdělení této krásné zprávy. Udělejte třeba dárkovou poukázku s termínem dodání (termín porodu) a ozdobte jí třeba fotografií ultrazvuku. Je to krásný romantický dárek na který dozajista nikdy nezapomene!

Stará dobrá klasika

Takovou tou klasikou, která ovšem nikdy nezklame, jsou malinkaté botičky. Pořiďte pár těch nejrozkošnějších botiček, které seženete a nechte je partnerovi třeba na polštáři. Uvidíte, že až je spatří, štěstím vám padne kolem krku a už nikdy o vás nepřestane pečovat!

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak mu říct, že jsem těhotná? Zkuste něco originálního a romantického