Menu
WomanOnly
Sex

Jak na nejsilnější orgasmus? Dráždětě děložní čípek

Redakce

Redakce

13. 9. 2014

O ženském orgasmu se toho napsalo a namluvilo už opravdu hodně. Zabývaly jsme se našimi erotogenními zónami či tajuplným bodem G. Velkou slast však může ženám přinést i jejich děložní čípek!

Ženu lze uspokojit hned několika způsoby

Asi nejsnadnější cestou k uvolnění sexuální energie je pro ženy stimulace klitorisu. Vyvrcholení se totiž dá dosáhnout již po 10 až 15 minutách dráždění.

Mnohem intenzivnější zážitky přináší stimulace pochvy, která je citlivá zejména ve své první třetině, nejvíce pak v místě, kde se z vnější strany nachází klitoris a vyústění močové trubice. Právě toto místo bývá označováno za bod G. Jeho nalezení však bývá pro muže obtížné, od ženy taková milostná hra navíc vyžaduje naprostou důvěru a uvolnění.

Ještě složitější je to však s děložním čípkem (cervixem), který se nachází hlouběji v pochvě. Skrývá nejen velké množství sexuální energie, ale také rozličné pocity a emoce.

Ještě tajuplnější bod A

Hledání bodu G pojmenovaného podle gynekologa a vědce Ernsta Gräfenberga u nás bylo hitem před pár lety. Horkou novinkou současnosti je právě možnost dosáhnout u ženy orgasmu prostřednictvím dráždění jejího děložního čípku, nebo-li tzv. bodu A.

Děložní čípek je nesmírně intimní a citlivé místo ženina těla. Nic ale není jen tak. Pro dosažení cervikálního orgasmu je třeba velmi pevné důvěry, oddanosti a otevřenosti mezi partnery. Ženský orgasmus se totiž nachází především v hlavě.

Jak na to?

Dovolte partnerovi, aby vás něžně masíroval svými prsty, erotickou hračkou nebo penisem. Ze začátku to nejlépe půjde možná právě prsty. Položte se na záda a nechte muže, aby do vás pomalu a postupně pronikal s dlaní vzhůru a prsty proti stydké kosti.

Bod A se nachází na horní stěně pochvy, přesněji na přední klenbě poševní, směrem k bříšku. Celá erotogenní zóna je trochu blíže, než samotný čípek, jenž je její součástí.

Citlivý partner pozná správné místo i tak, že má poněkud hrubší strukturu. Může je hladit a prsty nebo vibrátorem po něm jemně přejíždět či kroužit. Celá stimulace by měla být dlouhá a pomalá. Ženy, kterým se takto povedlo vyvrcholit, své prožitky obvykle popisují jako velice intenzivní, hluboké a slastné. S jistou mírou zkušenosti lze vyvrcholení dokonce dosahovat i vícekrát za sebou!

Jste dobrá v posteli? Odhalte, jaká jste milenka s naším sex testem

Základem úspěchu je komunikace

Váš partner možná o bodu A ještě neslyšel. Anebo je to právě on, kdo by rád vyzkoušel něco nového. Ani jeden z vás by se však neměl do nové hry nutit. Buďte k sobě vždy ohleduplní a upřímní.

Partner bude možná také potřebovat, abyste jej něžně a láskyplně navigovala vaším tělem. Říkejte mu, co se vám líbí nebo které místečko může ještě prozkoumat. Brzy se z něj díky tomu stane zkušený hráč, který dokáže rozeznít i ty nejnečekanější strunky vašeho těla.

Odměnou pro vás oba pak bude váš možná nejsilnější erotický zážitek s pocitem mnohem delšího a plnějšího uspokojení. Zkrátka takový, který může váš vztah jedině posílit!

Ohodnoťte tento článek:
4
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak na nejsilnější orgasmus? Dráždětě děložní čípek