×
WomanOnly

Bod G. Naučte se dosáhnout mnohočetného orgasmu během týdne

Bod G, jak dosáhnout orgasmu

Víte, jak správně stimulovat bod G? Pokud jste doposud nevyužívali potenciál tohoto místa naplno, jen na čase se s ním detailně seznámit. Věděli jste o bodu G u muže? A znáte bod A? Poradíme vám, jak své tělo vycvičit, aby vám už během týdne dokázalo přinášet tu největší rozkoš!

Bod G

Poprvé se o bodu G zmínil německý gynekolog Dr. Ernst Gräfenberg v roce 1950. Gräfenbergův bod je zformované množství velmi citlivé nervové tkáně. Nachází se na přední stěně vagíny mezi stydkou kostí a dělohou. Jeho velikost je u každé ženy rozdílná, a proto mají některé ženy problém jej najít.

Bod G úzce navazuje nervovou tkání na klitoris a je nervovými drahami propojen s celou oblastí intimních poartií ženy, dokonce i s bradavkami. Tyto nervové dráhy, pokud jsou stimulovány a pravidelně “posilovány”, mohou postupem času sílit. Pokud pak např. začne muž ženu hladit po prsou, přenesou se vzruchy směrem k pochvě. Tkáň se značně prokrví a také mozek ženy začne připravovat tělo k něčemu příjemnému. Tento podmíněný reflex se u ženy utužuje, pokud žena dosahuje orgasmu.

Jak ho najít?

Na rozdíl od okolní tkáně pochvy je bod G na dotek drsnější. Místo je topořivé, takže jakmile se naplní krví, je snadněji rozpoznatelný. Nejjednodušší je ho hledat, když je partnerka vzrušená.

Nejčastěji žena dosáhne orgasmu stimulací klitorisu. Je tedy vhodné kombinovat stimulaci klitorisu spolu s dalšími supersenzitivními partiemi, jako např. oblast bodu G či bradavky. V těle ženy se vybudují spojené vazby a pokud se trénuje opravdu často, brzy je schopna vzrušit se a dosáhnout orgasmu dokonce rychleji, než muž.

Snadněji se vám bude bod G hledat v dlouhotrvajícím svazku nebo s partnerem, se kterým se můžete naprosto uvolnit.

Předehra

Většina žen potřebuje ze začátku tzv. rozehřát. Musí se naladit zejména mentálně, aby se naladilo také tělo k fyzickému prožitku.

Atmosféra

Pro ženu hraje obrovskou roli atmosféra. Opravdu se vyplatí udělat si na sex s parnerem speciální čas, zapálit svíčky, vonné tyčinky, ideálně v ložnici, kde je pohodlí. Ženy, kterým jejich partneři připadají atraktivní, častěji a intenzivněji touží po sexuálním spojení. Pokud nepatří tělo muže (ale i ženy) zrovna k těm nejatraktivnějším, určitě pomůže, když si v hledání bezmezné rozkoše, vypomůžete trošku přítmím, např. za svitu svíček, které jsou obecně velice lichotivé. Ženy dají na vizuální dojem více, než by se zdálo. Citlivé jsou také na vůně. To vše se musí vyladit k dokonalosti, aby správná atmosféra navodila synapse v mozku. Mozek ženy začne vylučovat hormony, které ji navodí něhu a sexuální žádostivost.

Přední sexuální koučka radí, jak zkvalitnit váš sexuální život pomocí tantry

Masáž

Začněte masáží a použijte vonný olejíček. Po několika minutách přidejte polibky, dráždění bradavek nebo cokoli, co má žena ráda. Až poté začněte stimulovat klitoris a hledat bod slasti.

Správná poloha při hledání bodu G

Nejlepší je, když žena leží na zádech s pokrčenými koleny a mírně roztaženýma nohama. Muž tak může klečet mezi ženinými koleny nebo ležet na boku vedle ní. Požitek vám mohou zpříjemnit také polštáře vložené pod zadeček. Nadzvednou pánev a váš bod G bude rázem přístupnější. Vhodná je také poloha zezadu příp. když žena sedí na muži a hodně se zaklání

Stimulace bodu G prsty

Nejlepším nástrojem jsou prsty. Muž natočí ruku dlaní vzhůru a jedním nebo dvěma prsty vklouzne do vagíny. G bod je cca 4 centimetry hluboko. Pak jen stačí dotknout se stěny vagíny a začít s pohybem zvaným „pojď ke mně“. Stimulací začne G bod růst.

Nezapomeňte si předem ostříhat a zapilovat nehty na rukou, snadno se totiž může stát, že ze vzrušujícího hledání se stane bolestivá noční můra.

Mnoho žen cítí ze začátku stimulace potřebu na močení. Každé ženě vyhovuje jiná frekvence stimulace. Rozhodně můžete zrychlovat a zpomalovat přesně podle chuti a sexuální fantazie. Některé ženě se líbí také stimulace klitorisu společně s bodem G, jiná žena bude preferovat hlazení poprsí a další bude vzrušovat, pokud se bude muž druhou rukou sám sexuálně uspokojovat.

Několikanásobný orgasmus

Jakmile jednou zažijete orgasmus způsobený stimulací G bodu, už nebudete chtít jinak. Zažít můžete také několik orgasmů za sebou. A možná se dočkáte i tzv. ženské ejakulace. Pokud budete trénovat každý den, během týdne byste měla být schopna dosáhnout orgasmu prostřednictvím stimulace bodu G.

Co když se nedaří?

Neznepokojujte se, pokud se nedaří. Ne všechny ženy totiž mají bod G stejně citlivý. U někoho to samozřejmě může trvat déle, nicméně stoprocentně bude váš prožitek intenzivnější a jistě se brzy dočkáte.

Vibrátor jako pomocník

K hledání bodu G se skvěle hodí vibrátor, který je o něco drsnější a více zahnutý, než klasický.

Tip: Čím více je vibrátor zahnutý, tím je stimulace G bodu intenzivnější. Oblíbené jsou i modely s dvojitým motorkem, které zároveň stimulují klitoris. Pokud vybíráte vibrátor, pohlídejte si i vodotěsnost pro použití ve vaně – je to velmi praktická vlastnost. Podívejte se na nabídku vibrátorů na bod G.

Bojíte se nakupovat v sexshopu? Známe diskrétní způsob!

Posilování svalů pánevního dna

Zejména mladé dívky či ženy po porodu mohou mít problém dosahovat orgasmu, neboť mají oblast pánevního dna velice ochablou. Na posílení svalů pánevního dna existuje mnoho cviků. Pokud jsou ovšem svaly ochablé, těžko se uvědomují.

Vtáhněte bříško

Velice dobrá je pro posílení této oblasti jóga, která klade důraz na tzv. bandhy, zámky. Po celou dobu cvičení, ale i v běžném životě, je vhodné mít spodek břicha vtažený dovnitř. Kdykoli si vzpomenete, zatáhněte břicho! Přidávejte k tomu také vědomé stahování svalů v oblasti pochvy a konečníku. Zpočátku je těžké je odlišit, ale až se posílí, budete umět zatahovat každou oblast svalů zvlášť.
Dobrý je také cvik, kdy si lehnete na břicho a podsazujete pánev proti podložce. Nebo se snažíte zvednou ruce a hlavu vzhůru (opět vleže, čelem k zemi).

Magnetické křeslo

Cviky pánevního dna výrazně pomáhají předcházet inkontinenci v pozdějším věku (či po porodu). V některých porodnicích (např. ÚPMD v Praze 4 – Podolí) mají k dispozici speciální magnetické křeslo, které je vhodné navštívit v deseti sezeních (cca 20 min, cena okolo 400 Kč). Magnet stahuje svaly za vás s takovou intenzitou, kterou byste sama nedokázala. Svaly se tak posílí vlastně samy!

Svaly pánevního dna lze kontrolovat také pomocí takzvaných Kegelových cviků. Výsledek se určitě dostaví.

S jídlem roste chuť

Pochopitelně čím je žena starší, tím více zná své tělo a svou sexualitu už má dávno objevenou a probádanou. A tím více si ji dokáže užívat. Ženy mají na začátku své pohlavní dospělosti vysokou hladinu estrogenu, který zapříčiňuje, že stěny uvnitř pochvy jsou o něco tlustší a nedovolují nejdokonalejší stimulaci bodu. Později, v důsledku nižší produkce hormonu, se stěny ztenčují a orgasmus dosažený drážděním bodu G se stává mnohem dostupnějším.

Trpí váš vztah partnerskými hádkami kvůli sexu. Tohle může vše vyřešit

Géčkový orgasmus

Při opravdu intenzivním dráždění již v průběhu minuty dochází ke zduření místa až do velikosti fazolí. Po chvíli dochází k orgasmu velké intenzity. Pokud se u ženy vyskytne i nutkavý pocit močení, je vhodné si odskočit, aby se mohla dobře soustředit.
Bod G u mužů

Jedná se o perineum neboli hráz. Jde o silnou svalnatou oblast mezi konečníkem a varlaty. Tato oblast je přeplněna množstvím nervů, a je tedy velmi citlivá na dotek. Za bod G u mužů lze považovat také prostatu, tedy žlázu na svalovém dně pánve.

Vnější stimulace

Pokud je muž drážděn delší dobu před ejakulací v oblasti prostaty, dojde ke stahování a pulsování močovodu, napnutí prostaty a napnutí svalstva pánevního svalstva. Hráz (prostor mezi varlaty a konečníkem) může partnerka stimulovat jemným tlakem či třením, ale opatrně aby se toto místo náhodou trvale neumrtvilo!

Vnitřní stimulace

Mužský bod G lze dosáhnout i zevnitř análním otvorem. Pokud si partneři důvěřují a chtějí zkoušet stále něco nového, proč ne. Partnerka si natře prst lubrikačním gelem a jemně uvnitř masíruje prostatu. Někteří muži takto umí dosáhnout orgasmu, aniž by se někdo byť jen dotkl jejich penisu. Se zavedením prstu či jiné pomůcky však maximálně opatrně, konečník je velmi citlivé místo se spoustou nervových zakončení. Také nezanedbávejte hygienu. U mnohých heterosexuálních mužů vyvolává ovšem tato metoda nechuť až odpor, což zaručeně zruší jakýkoliv požitek ze sexu.

Dobrý sex

Žádný bod G u muže nenahradí sex se svou partnerkou. Je to sice vítané zpestření ve vaší posteli, případně i část předehry. Plný zážitek dosáhnete až pohlavním stykem.

Nejžhavější polohy při sexu. Proč se nám tak líbí?

Hledá se bod A

Kromě bodu G má žena v pochvě i tzv. oblast AFE (přední fornix erotogenních), někdy označovanou také jako druhý bod G. Je také vysoce erotogenní a nachází se na horní stěně pochvy. Je trošku blíže, než se nachází krček dělohy. Jeho dostatečně dlouhou a intenzivní stimulací lze dosáhnout zase jiného typu orgasmu.

Stimulace bodu má za následek rychlou vaginální lubrikaci a vzrušení i u těch žen, které orgasmus nemají.

Jak stimulovat bod A?

Na rozdíl od klitorisu, není toto místo až tak přecitlivělé, takže partnerka po orgasmu nemusí čekat, dokud bude zase schopna orgasmu znovu dosáhnout. Nejdelším prstem (čili prostředníkem) nebo i tenkým dlouhým vibrátorem postupujte do pochvy partnerky podél horní stěny. Oproti normálním stěnám vagíny má hrubší strukturu. Hlaďte a kružte v této oblasti, jemně svůj prst vsunujte dovnitř a zase ven, prst můžete ohnout v kloubu (jako byste chtěli k sobě někoho přivolat).

Je možné dosáhnout toto místo i při souloži. Vhodná je misionářská poloha. Partnerka má nohy přikrčené v kolenou a přitisknuté k hrudníku. Může pomoci, pokud má partnerka hlavu zakloněnou, například přes okraj postele.1 Komentář Bod G. Naučte se dosáhnout mnohočetného orgasmu během týdne

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*