Menu
WomanOnly
Sex

Nejžhavější polohy při sexu. Proč se nám tak líbí?

Redakce

Redakce

23. 8. 2017

Víte, které polohy při sexu jsou ty nejžhavější? A které nejoblíbenější? Vyzkoušejte něco nového a rozšiřte si sexuální obzory! Ačkoli většinu poloh už jste v životě určitě zkusili, milostné páry mnohdy ustálí repertoár svých sexuálních radovánek pouze na několika málo polohách.

Neznamená to, že byste dělali něco špatně. Naopak, pokud vám vyhovují vaše oblíbené polohy a jste oba spokojení, držte se jich i nadále. Občas ovšem neuškodí připomenout si také polohy jiné, na které jste již možná zapomněli. Je totiž dost možné, že se mezitím vaše či partnerovy preference trošičku posunuly či změnily. Třeba najdete svoje nové oblíbené polohy! Alespoň uděláte něco proti rutině a šedi v posteli, okořeníte svůj intimní vztah a rozšíříte si obzory.

TIP: Zpestřete váš sex nejen různými polohami, ale i erotickými pomůckami. Společný výběr pomůcky na internetu můžete využít i jako erotickou předehru.

Podle průzkumů partneři během milostného aktu vyzkoušejí většinou tři nebo čtyři polohy. Asi vás nepřekvapí, že jednoznačně nejčastěji se páry milují v posteli či na pohovce. V závěsu je samozřejmě auto, pokud to na vás přijde během cesty a domů je to daleko. Co se týče denní doby, kdy Češi nejraději souloží, opět se žádné překvapení nekoná. Je to večer, dále pak kdykoli přes den nebo hned po probuzení. Představte si, že až 10 % párů se miluje pouze o víkendu.

Orální sex.12 triků, jak dosáhnout dokonalosti!

Žena nahoře

Tato pozice patří jednoznačně k nejoblíbenějším, zejména mezi muži! Ženy ji milují kvůli pocitu nadvlády, muži si užívají pohled na partnerku. Navíc při této poloze proniká muž velice hluboko. Během styku tak lze dobře stimulovat bod A i bod G, pokud se žena zakloní více dozadu. Partner tuto polohu ocení z mnoha důvodů. Především je pro něj pohodlná a příliš se nenadře.

Pokud vám není příjemné, když vás muž pozoruje, příp. vám připadá směšné, jak se ňadra pohupují, buďte si jistá, že mužům se to líbí. Můžete si je přidržovat a stimulovat u toho bradavky. Nebo vám je může držet a osahávat partner. Nejvíce vzrušující je samozřejmě, pokud může muž prsa laskat v ústech. Navíc je váš klín přístupný pro dráždění rukou.

K jízdě se nemusíte omezovat pouze na postel. Určitě vyzkoušejte také např. židli či válendu. Polohu můžete ozvláštnit otočkou čelem vzad, zejm. pokud je partnerův penis zahnutý směrem dolů, aby mohl dráždit váš bod G. Pokud jste k partnerovi směrem zády, určitě se prohněte v pase a narovnejte, občas mají ženy tendenci se předklánět. Daleko více eroticky vypadá právě prohnutý pas a vystrčený zadeček a prsa. Při jízdě na milencově penisu se při pohybu dolů rozvlňte v bocích a zadečkem opište pár kruhů.

Tip: pokud se opravdu necítíte (např. po kojení) na tuto vizuálně přístupnou polohu, nechte si na sobě nějakou sexy podprsenku! Byla by přeci škoda připravit se o tuto skvělou polohu!

Polohy při sexu, Lotos, Lotus

Poloha lotos

Lotos

Pokud dáváte přednost romantickému a něžnému milování, určitě vyzkoušejte lotos. Muž sedí a žena si něj obkročmo sedne. Během milování se mohou něžně objímat a líbat. Tato poloha sice nepřináší prostor pro divoké manévrování, je ale ideální pro romantickou a něžnou jízdu při svíčkách. Zejména dívky často preferují něhu a pomalé tempo.

Polohy při sexu

Ohnout jí zezadu

Také tato poloha patří jednoznačně k nejoblíbenějším mezi muži. Ale na své si jistě přijdou i ženy! Můžete partnera překvapit a náhodou si při úklidu vzít jen šaty či sukýnku a vyzývavě se předklánět. Partner jistě dlouho odolávat nebude. Ohne vás přes první kus nábytku a dá vám náležitě za vyučenou, když si o to tak říkáte! Přitiskněte mu svůj zadeček co nejvíc k tělu. Můžete se také postavit na špičky. Nezapomínejte odhalovat svůj krk, který stimuluje partnerovy smysly hned na několika frontách. Jednak mu zde krásně voníte, bude mu to připadat atraktivní také vizuálně a v neposlední řadě neodolá a ochutná vás na krku také ústy. Vězte, že se jedná o velice erotogenní zónu, což nažhaví také vás.

Polohy při sexu

69

Tato poloha je ideální, pokud máte rádi orální sex a chcete si na své přijít oba. Pozor jenom na partnerovu uzdičku, která by se mohla dostat mezi zuby!

Polohy při sexu, misionář

Muž nahoře

Misionářská poloha patří jednoznačně k těm nejrozšířenějším. Preferují ji zejména ženy, ale může být žádoucí také pro muže! Ačkoli tato poloha přímo svádí k pasivitě u ženy, rozhodně můžete také přiložit ruku k dílu. Při této poloze je možné třením muže o intimní partie ženy stimulovat klitoris, vytváří se intimní vztah mezi dvěma partnery, kteří si vidí do očí a poznají, co se druhému líbí. Můžete měnit tempo, nechat si dráždit ústy bradavky. Podpořte partnerovo úsilí slastnými vzdechy a komplimenty!

5 tipů pro ženy, jak být lepší v sexu

Kleště

Lehněte si na záda, roztáhněte nohy a vybídněte partnera, aby si mezi ně kleknul čelem k vám. Obmotejte mu nohy okolo pasu a zkuste je spojit muži za zády (pokud máte doma pořádného chlapa, asi to úplně nepůjde, ale to nevadí). Mužům se tato poloha líbí, neboť mohou vidět dobře na vás, na vaše prsa, a také pozorovat, jak zajíždí penis dovnitř a ven. To milují! Navíc, pokud je žena pevně svírá nohami, nemají pochyb, že se jí to s ním líbí.

Polohy při sexu, ve stoje

Vestoje

Znáte to, přijde to na vás už v chodbě v bytě, ani nestihnete dojít do ložnice. Anebo, pokud jste odvážnější, tak někde venku, např. u stromu nebo u zdi. Zkrátka žena se opírá o stěnu a muž do ní vniká, ať už zepředu nebo zezadu. To je pořádně žhavá poloha!

Polohy při sexu, Na pejska

Na pejska

Tato poloha obšťastní snad každého samce, který touží po rychlém orgasmu s minimálním úsilím. Odpadají romantické pohledy z očí do očí, jde se rovnou na věc. Muž vás při tom chytne co nejpevněji za zadek, může vás i poplácat. Nechte se i zatahat za vlasy! Požitek z této polohy umocní zrcadlo, aby se mohl muž pozorovat, jak to má celé pod kontrolou.

Bod G. Naučte se dosáhnout mnohočetného orgasmu během týdne

Polohy při sexu

Vleže na boku

Velice pohodlná poloha pro oba z vás! Ze začátku se k partnerovi natočte zády, může vás romanticky obejmout. Je jen otázka vteřin, než bude penis v pozoru. Můžete provokativně kroutit zadečkem. A pak už jen hup na to!

Inspirujte se dalšími sexuálními polohami v naší fotogalerii:

Ohodnoťte tento článek:
3,7
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Nejžhavější polohy při sexu. Proč se nám tak líbí?