Menu
WomanOnly
Sex

5 tipů pro ženy, jak být lepší v sexu

Jana Langová

Jana Langová

8. 1. 2017

Jste s partnerem už nějaký ten čas spolu a v posteli vášeň pomalu vyhasíná? Chcete muže uspokojit, aby už nikdy nechtěl jinou? Vypátrali jsme pro vás 5 tipů na vylepšení vašeho sexuálního života. Vyzkoušejte aspoň některé z nich a nebudete litovat!

Buďte dominantní

Nemusíte se hned soukat do koženého oblečku a zpod postele vytahovat bič a pouta. Stačí pouze, když scénáristou večera budete vy a necháte partnera si to užít. Svádějte ho, drážděte, vyhoupněte se do sedla a sama si dirigujte rychlost a intenzitu sexuálního styku. Muži mají rádi, když se žena chopí iniciativy. Pokud jste nakloněná tímto směrem anebo byste to chtěla zkusit, klidně vyzkoušejte lehké svazování pomocí látky; tím získáte nad vaším partnerem plnou moc.

Polohy, polohy, polohy

Nikdo neříká, že je potřeba ze sexu dělat olympiádu plnou akrobatických a rychle se měnících pozic. Na druhou stranu, každý sex praktikovat pouze rychlého misionáře taky není žádné terno a málokoho pozdvihne do sexuálních výšin. Proto se nebojte a hledejte na internetu inspiraci na nové polohy. Samozřejmě úměrně vaší fyzické kondici, ohebnosti a také tomu, že si pohlavní styk chcete užít a ne ho ukončit odjezdem na pohotovost. Tohle objevování může upevnit váš vztah i zlepšit sex, ať už tím, že se u podivné pozice zasmějete anebo proto, že do vaší ložnice přinesete něco nového.

Nejžhavější polohy při sexu. Proč se nám tak líbí?

Komunikujte

Spousta nedorozumění v posteli (i mimo ní) vzniká špatnou komunikací mezi partnerskou dvojicí. Často je příčinou stud jedné či obou stran a milenci tak nejsou schopní si říct, co by opravdu chtěli a co se jim nelíbí. Při sexu pak vzniká napětí, frustrace a neuspokojení, které může vést až k rozkolu. Proto platí: ptejte se a mluvte spolu! Nebojte se během sexuálních radovánek zeptat partnera na to, jestli se mu zrovna tohle líbí, popřípadě jestli by to chtěl jinak. Stejně tak se vyjádřete i o věcech, které vzrušují vás a které byste chtěla zkusit. Uvidíte, že vše bude lepší a získáte větší prožitek.

Nikdo není schopný číst myšlenky a lidé jsou nesmírně variabilní. Zkrátka, každému se líbí něco jiného. Hlavně se ale neurážejte, pokud se partnerovi něco nelíbí. Naopak to berte jako cennou zpětnou vazbu.

Překvapte ho

Každodenní stereotyp nikoho nebaví, a tak je potřeba ho sem tam nabourat. To platí i v posteli. Možností je přehršel. Můžete si udělat radost sobě i svému partnerovi a koupit nové krajkové prádélko nebo punčochy s podvazky. Anebo se inspirujte bodem číslo jedna a převezměte iniciativu. Posílejte mu vášnivé erotické esemesky a nažhavte svojí drahou polovičku ještě před tím, než vůbec překročí práh domu. A spoustu dalších věcí – fantazii se meze nekladou. Uvidíte, jak vás nové věci navnadí a v ložnici si to užijete úplně jinak a lépe.

5 věcí, které chtějí muži při sexu. Naučte se uspokojit vašeho partnera

Dejte experimentům zelenou

Chtěla jste někdy vyzkoušet lehké sado-maso hrátky? Zmínil se váš partner, že by vás rád v posteli v oblečku sestřičky? Teď je právě ta nejlepší chvíle na zrealizování vašich přání! Sedněte si a společně si promluvte o vašich sexuálních touhách. Zjistěte, které byste chtěli vyzkoušet oba a uvažujte o jejich realizaci. Pozor! Ačkoliv platí, že je dobré být v těchto situacích otevřená novým věcem, nenechte se nutit do něčeho, co se vám opravdu příčí. Budete zbytečně napjatá a váš vztah se naopak může zhoršit. Na druhou stranu, některé sexuální praktiky už dávno nejsou tabu díky sexuálním románům typu Padesát odstínů šedi. Dejte jim šanci a třeba se vám zalíbí.

Který z tipů byste vyzkoušeli? Máte nějaké svoje rady?

Ohodnoťte tento článek:
4,4
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

5 tipů pro ženy, jak být lepší v sexu