Menu
WomanOnly
Sex

5 věcí, které chtějí muži při sexu. Naučte se uspokojit vašeho partnera

Podívejte se s námi alespoň na chvíli do mužské hlavy a zjistěte, po čem muži touží v posteli. Co chtějí abyste dělala a o čem sní, že řeknete. Nenechte se zmýlit, nejsou to žádné šílenosti, jen běžné klukovské věci. Pokud je ale uděláte, bude váš partner na vrcholu blaha a bohatě se vám odmění. Sex už nikdy nebude jako dřív, pokud si vezmete k srdci tato zbožná mužská přání.

1. Sprostá slovíčka

Asi každý muž touží po tom, aby čas od času pronesla jeho partnerka nějakou tu sprostou větičku. Nemusíte hned mluvit jako pornoherečka, ale pošeptat svému muži, jak moc se vám to líbí a ať za žádných okolností nepřestane, vás rozhodně do pekla neuvrhne. Není nic horšího než ztuhlá žena, která mlčí a jen čeká až bude po všem. Užijte si sex se vším všudy a nebojte se vyjádřit slovy, co cítíte.

2. Převezměte kontrolu

Dominantní úloha muže je daná nejen ve společnosti, ale také v partnerství. Patříte i vy k submisivnějšímu typu ženy? Pak jste jedna z mnoha, zkuste si ale představit, že byste převzala kontrolu. Možná vás překvapí, jak zábavné to může být, když si můžete se svým partnerem dělat, co chcete a sledovat jeho reakce. Převezměte otěže do svých rukou a pořádně to při sexu rozbalte, váš partner bude mile překvapen.

3. Iniciujte novou polohu

Pokud jste při svém brouzdání na internetu narazila na zajímavou sexuální polohu, kterou byste moc ráda zkusila, pak neváhejte. Jestli-že jde o snadnou polohu, která nevyžaduje nic speciálního ani neobvyklého, nemusíte svého partnera ani dopředu připravovat, prostě to udělejte. Nechcete-li však připravit pro partnera nepříjemné překvapení v podobě spletité polohy, radši ho upozorněte.

Jste dobrá v posteli? Odhalte, jaká jste milenka s naším sex testem

4. Nechte ho dívat se

Dopřejte mu ten luxus pohledu na vás na vrcholu rozkoše. To zajistíte tak, že zvolíte vhodnou polohu. Nejlepší pohled se vašemu partnerovi naskytne, pokud zvolíte polohu, při které budete nahoře. Uvidí vše podstatné a ještě bude mít vše pěkně po ruce. Pro vás je taková poloha také výhodná, budete mít kontrolu nad situací, která je k nezaplacení.

5. Myslete dopředu

Po divokém dlouhém sexu vám dozajista vyhladoví, myslete proto dopředu a objednejte si třeba pizzu, nebo sushi. Zkrátka něco dobrého, nezdravého a hlavně s rychlou dovážkou. Uvidíte, že tohle váš partner rozhodně ocení, navíc díky jídlu se vyplavuje do mozku stejné hormony štěstí, jako při sexu, budete tak doslova štěstím opilí.

Ohodnoťte tento článek:
3
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

5 věcí, které chtějí muži při sexu. Naučte se uspokojit vašeho partnera