Menu
WomanOnly
Sex

Tantra: Přední sexuální koučka radí, jak zkvalitnit váš sexuální život

Zkuste povýšit váš sex na vyšší, duchovní zážitek. Principy tantrického sexu vám v tom pomůžou.

Tantrický sex je starobylá východní duchovní praxe určená k lepšímu propojení mužské a ženské sexuální energie. Tantra vám pomůže dosáhnout nové sexuální dimenze, kterou jste dříve nepoznali.

S partnerem si díky tomu sladíte sexuální myšlení a soustředění, díky kterému zažijete hodiny sexu, nespočet oboustranných orgasmů, nové duchovní prožitky a vnímání reality, jež jste nebyli předtím schopni zažít.

Tantra je stará více než 5000 let a vede k úctě vašeho sexuálního partnera, jež zasahuje mnohem dál než jen k orgasmu. Jedná se spíše o duchovní záležitost než klasickou sexuální techniku a nevede jen ke zvýšení sexuální výkonosti. A jak začít?

 1. Slaďte s partnerem svůj dech a udržujte s ním oční kontakt.
 2. Vzájemně se dotýkejte prsty, abyste v nich probudili nervy. Prsty poté namiřte ke svým genitáliím, jako byste se jich chtěli dotknout, ale zůstaňte jen u naznačení směru, nikdy na ně nesahejte.
 3. Dejte si tantrické polibky: vzájemně se dotkněte otevřenými rty, nepoužívejte jazyky a jenom si s partnerem vyměňujte dech.
 4. Vzájemně si dopřejte tantrickou masáž: jeden partner leží na břiše hlavou dolů, zatímco druhý provádí masáž. Princip tantrické masáže spočívá v tom, že masírujete neerotogenní zóny a pomalu přecházíte k erotogenním zónám.
 5. Teprve po vykonání předchozích čtyř bodů přejděte ke klasickému sexu. Vzájemně si poskytněte praktiky a polohy, jaké jsou vám příjemné a při jejich realizaci udržujte oční kontakt.

I když některé body možná znějí vtipně a napoprvé se při jejich praktikování budete připadat hloupě a kýžený výsledek se navíc nedostaví, nevyhazujte tantrický sex z ložnice: jedná se o dlouhodobý proces, sladění s partnerem nějakou chvíli trvá a navíc je tantra, především ze začátku, velmi namáhavá na soustředění.

Chce to prostě cvik. Čím více budete trénovat, tím rychleji se dopracujete k nadpozemskému sexu a novému duchovnímu poznání.

Orgasmus podle tantry. Zažijte nekonečně dlouhé vyvrcholení

Rady sexuální koučky

Další rady přidává i odbornice. Psalm Isadora je nejžádanější sexuální koučka na světě. Ta byla v mládí obětí zneužívání a sexuálního násilí a díky tantře dokázala k sexu zase najít pozitivní vztah. Isadora nabízí metodu, jež se jmenuje KISS (jedná se o akronym):

 1. Kinetická energie (K): poslouchejte svou sexuální energii a snažte se ji směrovat a pracovat s ní.
 2. Intimita (I): soustřeďte se na sex a vnímejte všechno, co při něm děláte. Vědomý sex zvyšuje intimitu.
 3. Spousta času (S): Dopřejte předehře i samotnému sexu dostatek času. Rychlovky do tantrického sexu nepatří.
 4. Smyslnost (S): otevřete své srdce, tělo a duši. Buďte v souladu se svým tělem i partnerem.

Společný orgasmus není mýtus. Sex koučka radí, jak ho dosáhnout

Jak začít?

Jestliže jste s partnerem probrali všechny body a chápete je, určitě vás bude zajímat, jak začít tantrický sex praktikovat. Zde je několik tipů, jak při počátečním praktikování tantry postupovat:

 1. Vypněte negativní myšlenky: máte nedokonalé tělo? Nemyslete na to. Budete se cítit blbě a od toho už je krok ke špatným myšlenkám, pro které v tantře není místo. Dále se při tantrickém sexu nechovejte příliš suverénně, když s ním teprve začínáte. Suverénnost vám zbytečně pokazí zážitek ze sexu, navíc jde o vlastnost, jež odporuje samotné podstatě tantry.
 2. Připojte dech: s partnerem se stejně nadechujte a vydechujte, ať je vaše dýchání v harmonii.
 3. Dívejte se do očí: říká se, že oči jsou okna do duše a v tantře to platí dvojnásob. Pokud budete udržovat oční kontakt během předehry i sexu, vyhnete se pocitům trapnosti a dalším nepříjemným myšlenkám.
 4. Zapojte do předehry kůži: praktikujte lehké dotyky. Zkuste vzít peřový brk a přejíždějte jím partnerovi po kůži. Uvidíte, jaká mu naskočí husí kůže, jak se v očekávání slastného zážitku vzruší, ale zároveň bude oddalovat svůj orgasmus. Poté si role vyměňte.
 5. Yab-Yum: tato technika se provádí následovně: muž sedí s překříženými nohami, žena si sedne čelem k němu, nohami obejme jeho tělo a za zády muže své nohy zkříží. Spojte své části těla v jedno – obličej k obličeji, hrudník k hrudníku, srdce k srdci, genitálie ke genitáliím. Uvidíte, jak vás tato technika oba vzruší.

Ohodnoťte tento článek:
3,9
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Tantra: Přední sexuální koučka radí, jak zkvalitnit váš sexuální život