Menu
WomanOnly
Sex

Trpí váš vztah partnerskými hádkami kvůli sexu. Tohle může vše vyřešit

Adéla Lišková

Adéla Lišková

22. 5. 2017

Jedním z nejčastějších důvodů partnerských hádek je sex. Většinou to bývá tak, že muži ho zkrátka chtějí více než ženy. Pokud je to i váš problém, máme pro vás tip, jak jej šalamounsky vyřešit.

O ženských výmluvách, prostřednictvím kterých se snaží vyhnout sexu, koluje celá řada historek. Scénář, který známe z ohraných vtipů na toto téma, ovšem může být pro spoustu žen přímo nutností. Jejich autory jsou totiž muži, kteří dost často nechápou, že nemít stále chuť sex je úplně normální. Rozdílný pohled na optimální frekvenci sexu pak snadno ústí v partnerské hádky.

Nedostatek sexu

Pokud i vy často musíte používat věty typu „nemám náladu“, „zítra musím brzy vstávat“ či otřepané „bolí mě hlava“, zbystřete. Jestli se s partnerem často hádáte kvůli sexu – on vám vyčítá, že ho má nedostatek, ale vy ho máte až dost – pak otázka nezní, kdo je v právu. Otázka zní, co s tím můžete udělat, abyste zabránila nejhoršímu.

Nevěra

Sexuální uspokojení je pro muže velmi důležité. Pokud mu jej nedáte vy, hrozí nebezpečí, že ho bude hledat někde jinde. Statistiky jsou smutné, ale mluví jasně – nejčastějším důvodem mužské nevěry je nedostatek sexu. Připadá vám nepochopitelné riskovat vztah či manželství jen kvůli sexu? Ano, i nám. Muži to ovšem mají nastavené trochu jinak.

Umělá vagína

Jaké je tedy možné řešení problému? Sexuální pudy asi těžko ovlivníte. Svého partnera však můžete uspokojit, aniž by došlo ke skutečnému sexu. Na trhu sexuálních pomůcek se totiž objevila nová hračka – umělá vagína.

Umělé vagíny jsou masturbátory pro muže. Díky nim budete moci dát partnerovi sexu, kolik bude chtít, aniž byste se musela přemáhat. Navíc obohatíte váš sexuální život o zcela nový zážitek. Zní vám to hloupě? Pokud vás ovšem trápí výše popsané problémy, za vyzkoušení a odvrácení možné nevěry to rozhodně stojí.

Ohodnoťte tento článek:
4,5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Trpí váš vztah partnerskými hádkami kvůli sexu. Tohle může vše vyřešit