Menu
WomanOnly
Láska

Jak navázat kontakt s mužem? Poradíme vám

Před odchodem do baru či práce si každá z nás přehrává scénku, jak dnes konečně uspěje. Osloví muže snů a on ji provede pohádkou života. Realita je ale jiná. Při setkání s ním se nám orosí čelo a sen se ztratí v temnotě. Seberte odvahu a promluvte.

Buďte si jistá sama sebou

Nikdy ze sebe nevyloudíte ani hlásku, pokud si sebou nebudete stoprocentně jistá. Nezahálejte. Obětujte každé ráno deset minut spánku a udělejte ze sebe královnu. Správné líčení, oblečení ale třeba i správné spodní prádlo z vás udělá majitelku nezlomného sebevědomí, které vede na cestu komunikačního zlomu.

Kvalitní témata. Buďte připravená na cokoliv

Pozdrav není nic těžkého. Chce to jen nádech výdech, tygří chůzi a kouzelné slovíčko pozdravu. Počátek rozhovoru se, právě v porovnání s pozdravem, mění v úkol o něco složitější. Základní skupina konverzačních témat je nudná a nikoho nezaujme. Při prvních větách o počasí i hezké košili se tak budete cítit jako ryba na suchu. Ohromte ho tématem, které je neotřelé, a vy si jím budete jistá. Není nutné číst dlouhé knihy a studovat. Přečtěte si zkrátka ráno po cestě do práce sportovní přílohu denního periodika, neopomeňte ani politickou část a navrch hoďte filmové novinky posledních dní.

Alkohol pomocníkem

Pokud je místo vaší komunikační propasti jiné než zrovna kancelářské a hodina překročila alespoň devátou večer, pomožte si sklenkou vína. Zapomeňte na hektolitry alkoholu. Drobná dávka vám ale rozváže jazyk a vy budete rázem pohotovější i sebejistější.

Zkrátka a dobře, odhoďte strach, buďte si jistá sama sebou a oslovujte muže na potkání. Začínejte teoretické zásady praktikovat mezi známými, upevníte tak vztahy přátelské a kolegiální, na vyšší cíle se tak dobře rozmluvíte.

A uspějete.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak navázat kontakt s mužem? Poradíme vám