Menu
WomanOnly
Móda a styl

Jak nosit černé kalhoty na jaře 2013? Inspiraci jsme hledali u návrhářů

Redakce

Redakce

22. 3. 2013

Černé kalhoty jsou základním kouskem oděvu, který by neměl chybět v šatníku žádné ženy. Jsou neskutečně univerzální, a proto se dají vzít na jakoukoli příležitost. Podívejte se, s čím je můžete zkombinovat.

Potřebujete-li působit profesionálně, sáhněte po staré dobré klasice v podobě bílé halenky. Pokud navíc vlastníte i ladící sako, budete oblečena podle posledních trendů, neboť kalhotové kostýmy ovládly tuto sezónu přehlídková mola.

Výrazné doplňky, jako jsou náušnice, náramky či hodinky, dodají vašemu vzhledu šmrnc a vše podtrhnou rudé rty.

Proužky a jiné vzory

Jaro 2013 je ve znamení proužků různých šířek, takže si může vybrat opravdu každý. Jen je třeba si dát pozor na deformaci postavy. Pokud vám vězeňské proužky příliš nesedí, sáhněte po jakémkoliv jiném vzoru. Černé kalhoty můžete kombinovat skutečně se vším.

Milovnice výrazných barev nemusí odsunout černé kalhoty na vedlejší kolej. Skvěle se mohou totiž vyřádit v kombinování svršků. Colour blocking bude opět hitem, takže se nemusíte bát obléci si třeba oranžovou košili a zelený kabátek.

Při nejistotě výběru barvy kabelky a bot sáhněte raději po černé. Špatně zkominované velké množství barev by totiž mohlo natropit neplechu.

Elegance v kůži

Samostatnou kapitolou jsou kožené kalhoty, které se drží na výsluní několik sezón a ještě tam nějakou dobu zůstanou. Velmi dobře vypadají v kombinaci s obyčejným tričkem a delším svetříkem.

Mnoho lidí bohužel neustále spojuje kožené kalhoty s rockovým stylem oblékání. Pokud je ale doplníte elegantním svrškem a lodičkami, můžete v nich klidně vyrazit na pracovní schůzku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak nosit černé kalhoty na jaře 2013? Inspiraci jsme hledali u návrhářů