Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

Jak ohromit partnera jedinou větou? Buďte iniciativní, radí nám muži

Komunikace je jedním ze stavebních kamenů mezilidských vztahů. Jak ale vyměnit komunikační nudu o počasí za odzbrojující sentence? Pánové nám poradili, jakou větou upoutáme jejich pozornost.

Dáš mi svoje číslo, fešáku

Ženskou iniciativu muži všeobecně ocení. Překvapíte je nejen svou přímostí otázky, zároveň ale i polichotíte jejich egu a to ocení každý chlap, tím si buďte jistá… Neptejte se ale po deseti drincích v oblečku jak z laciného porna… V takovém případě muž ocení maximálně představu divokého večera… Hlavu vzhůru, pravděpodobnost úspěchu je maximální…

Ty vole…

Kdo by si občas neulevil formou sprostých slov. Jaký vztah k nim mají muži? Odsoudí je? Ani zdaleka. Používá je zkrátka každý, muži, ženy bez rozdílu, a když je nebudete v každé větě opakovat patnáctkrát jejich použití „může ukázat, že nejste tak upjaté“, říká Tomáš.

Mám tvojí mamce koupit kytku?

Oznámení o tom, že je čas představit ho rodičům, pány nepřekvapuje.  „Nepřijde mi to ani zbytečné, ani zarážející.“, slyšíme od Filipa. Je zcela logické a muži to chápou, že představení rodičům je zkrátka nutný postup ve vztahu. Když je tedy nebudete do seznamování hnát po dvou týdnech, setkáte se s pochopením a váš vztah tak projde „kariérním“ postupem.

Líbím se ti ještě vůbec? Nepřipadám ti tlustá?

„To snad ne. Na takovou hloupost se neptejte.“, tvrdí Honza. Až bude váš partner nespokojen, jistě to poznáte. Těmito větami tak akorát otrávíte jinak harmonickou atmosféru. Pamatujte si, že si vás vybral, protože se mu líbíte a líbíte se mu celá, přesně taková jaká jste. V momentě změny se ozve, stejně tak jako byste se měla ozvat vy.

Slečna s peněženkou v ruce

V momentě když z vás vypadne oznámení, že dnes platíte útratu vy, muž na vteřinku zkoprní. Přeci jenom, je to mužská parketa. Narušujete tak trošku jeho pozici. Domluvte se mezi sebou, plaťte na střídačku. Bude vědět, že vás přitahuje on a ne jen jeho peněženka…

Večerním programem porno

Zaručeně překvapíte… Možná po vyřčení tak trochu i sama sebe… Odpoutejte se od myšlenky, že něco takového není pro vás. Vyzkoušet se má přeci všechno, a co bychom pro ty naše hrdiny neudělali.

Kterou větu vypustíte jako první?

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak ohromit partnera jedinou větou? Buďte iniciativní, radí nám muži